10 Серпня 2020

Про нас

Здавалося б, у 2018 році важко здивувати когось в сфері продажу Apple техніки. Магазини з одноіменними назвами відкриваються на кожному кроці. Пошуковик Google при введенні фрази «купити айфон» видає більше 160 тисяч посилань на різні сайти з технікою. А коли ми починаємо шукати ідентичний запит російською мовою – кількість пропозицій зростає в рази. Проте, лише одиниці з них пропонують дійсно оригінальну продукцію та несуть відповідальність за якість пропонованої ними техніки, підтверджуючи це гарантією на довгий період.

І зараз у вашій голові виникає цілком логічне запитання: «а чим таким унікальні ви, що я маю довіритись і купити свій гаджет від Apple  саме у вас?».

Знаєте, напевне нічим таким ми особливо і не відрізняємось. Ми просто пропонуємо Вам найбільший вибір яблучної техніки за найнижчими цінами з гарантією в 12 місяців. Більше того, на базі нашої компанії iCoola існує наш власний сервісний центр, який і несе відповідальність за якість товарів, які ви можете купити у нас. Як бачите, ми не займаємось «відкриттям Америки» і не намагаємось пригнути вище голови, привертаючи вашу увагу сотнею додаткових функцій, рекламних оголошень та акцій. Ми за мінімалізм та конкретику, адже, ми вважаємо, що коли ви хочете купити айфон, то вам потрібен якісний оригінальний телефон і ваша впевненість в тому, що він не перестане працювати уже завтра, а не якісь ефемерні додаткові подарунки. Бо від подарованого захисного скла вам не стане ні холодно, ні жарко, якщо телефон на якому те скло наклеєне банально відмовиться вмикатись і давати той функціонал можливостей на який ви очікуєте при оформлені замовлення.

Після того, як ви зрозуміли нашу таку просту життєву позицію в процесі роботи з продукцією Apple, давайте знайомитись?

Привіт, я компанія iCoola і я уже багато років займаюсь продажем iPhone, AppleWatches, MacBooks, роблячи їх власників трішки щасливішими в цьому світі. Не скажу, що у мене завжди все ідеально виходило, але я намагаюсь, щоб сьогодні я ставала трішки кращою, ніж була вчора абсолютно в усіх аспектах, які пропоную тобі, мій потенційний клієнт. Я вчилась на власних помилках та значно виросла технічно за цей час.

Я гарантую тобі найнижчу ціну, яку ти тільки можеш знайти на ринку, адже я працюю без жодних посередників і, відповідно, без додаткових націнок. Я гарантую своїм іменем та авторитетом, що телефон, який ти триматимеш в руках, купивши його у мене, буде 100% оригіналом, neverlock, в ідеальному стані, як ззовні, так і з технічного плану.

А якщо станеться прикрість і твій гаджет потребуватиме ремонту – не біда, адже я маю свій власний потужний сервісний центр, який, не побоюсь цього слова, найкращий не лише західній Україні, а й є одним із топів по всій території країни! Мої майстри зможуть вирішити будь-яку проблему, яка не дозволятиме тобі насолоджуватись функціоналом девайсу на повну: від заміни батереї та переклейки розбитого екрану – до більш складних процесів «реанімування» на рівні плати.

Фізично я розташована у Львові і ти можеш завітати в наш офіс, познайомитись з моєю найкращою командою професіоналів, випити чаю/кави та стати ще однією щасливою людиною, вийшовши від нас з твоїм новим помічником від Apple. А якщо ти живеш далеко, то я з радістю відправлю твій омріяний яблучний гаджет в будь-яку точку країни за допомогою одного усіх можливих сервісів доставки, який обереш саме ти: Нова Пошта, Укр Пошта, inTime, Delivery.

Ну що ж, ніби розповіла усе про себе, що має бути важливо для тебе!

Як бачиш, я дуже хороша компанія і дуже люблю своїх клієнтів.

Будеш одним із них? Гарантую, тобі сподобається.

 

Поділитися:

Схожі новини