Секрети, Лайфхаки і новини Apple

10 найкращих програм на Apple Watch

Як виявилось, версія iOS 16, попередньо встановлена на нових моделях iPhone 14, містить помилку, яка впливає на активацію девайсу та містить проблеми з повідомленнями FaceTime.

Детальніше
10 найкращих програм на Apple Watch - icoola.ua - фото 1

Calculator# - програма, яка сховає ваші фото

Сalculator# hide photos videos – програма, яка зможе забезпечити недоторканність ваших фотографій, відео та іншої особистої інформації, що зберігається на вашому телефоні. Головним завданням цієї програми є захист конфіденційних даних, завантажених у смартфон, а також легкий доступ до таємних файлів власника пристрою.

Детальніше
Calculator# - програма, яка сховає ваші фото - icoola.ua - фото 1

Які аналоги AirPods існують на ринку

Навушники AirPods від Apple є одними з найвідоміших бездротових навушників на ринку. Однак платити високу ціну за "яблучний" бренд бажають не всі. В даному матеріалі ми покажемо вам альтернативні навушникам Apple варіанти.

Детальніше
Какие аналоги AirPods существуют на рынке? - icoola.ua - фото 1

Як активувати шумозаглушення в AirPods Pro

На своїй вересневій презентації компанія Apple представила нові AirPods Pro. Поки невідомо, коли навушники опиняться на прилавках українських магазинів, втім сьогодні ми продемонструємо способи для активації шумозаглушення в AirPods Pro.
 

Детальніше
Як активувати шумозаглушення в AirPods Pro - icoola.ua - фото 1

Програми, які допоможуть видалити предмет з фото на Айфон

Практично у кожного користувача новітнього смартфону була ситуація, коли з фотографії необхідно видалити один чи кілька об'єктів які можуть зіпсувати фантастичний пейзаж або прекрасні спогади. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, завдяки яким програмам ви зможете видалити зайві об'єкти на вашому фото.

Детальніше
Програми, які допоможуть видалити предмет з фото на Айфон - icoola.ua - фото 1

Коли буде 5G в Україні?

Українці вже напевно чули про мережу нового покоління 5G. Різноманітні чутки щодо системи 5G та конспірологічні теорії вже давно давним заполонили світ.

Детальніше
Коли буде 5G в Україні? - icoola.ua - фото 1

Характеристики та особливості Apple Watch 8

7 вересня 2022 року о 20:00 за Києвом розпочалася чергова презентація продукції від компанії Apple, де окрім нового iPhone 14 та інших девайсів, були також представлені оновлені Apple Watch Series 8.

Детальніше
Характеристики та особливості Apple Watch 8 - icoola.ua - фото 1

Тім Кук: геній, що продовжив керування імперією

На сьогоднішній день, Тім Кук - це світило сучасних технологій і керівник однієї з найбільших корпорацій в світі. Втім, як йому вдалося добитися таких успіхів та стати однією з найвпливовіших осіб на планеті.
 

Детальніше
Тім Кук: геній, що продовжив керування імперією - фото - icoola.ua