Я шукаю...

Заробляй разом з ICOOLA!

Отримайте 3% від кожної покупки, здійсненої за вашим партнерським посиланням! Перший успішний покупець на все життя закріплюється за вами і приносить пасивний дохід!

Як це працює?

 • 1

  Ви створюєте ваше реферальне посилання.

  Для цього увійдіть у особистий кабінет та натисніть на синю кнопку "Створити реферальне посилання" та введіть свій партнерський ідентифікатор. Будьте обачні, адже після створення ідентифікатор відредагувати не можливо. (хіба що за допомогою адміністратора)
   

 • 2

  Поширюйте, рекламуйте, заробляйте!

  Ви можете поширювати своє посилання у YouTube, Facebook, TikTok ба більше, Ви можете створити свій невеликий новинний сайт та розміщувати це посилання на ньому. Закріплюйте посилання у профілі Instagram та отримуйте прибуток від покупок! 💰
   

 • 3

  Отримуйте 3% від вартості покупки та виводьте гроші на карту!

  Ви моментально отримаєте 3% від вартості покупки на свій рахунок, як тільки покупець здійснить оплачену покупку на сайті ICOOLA.UA. Виплати нараховуються рівно через 2 тижні за кожне оплачене замовлення. В середньому, ви отримаєте від 500 UAH на рахунок!

Приклад

Ви згенерували своє реферальне посилання, та розмістили його у своєму YouTube каналі чи у профілі Instagram. За перший день по ньому перейшло 150 людей, з яких 10 людей зробили оплачені замовлення:

- 3 покупці купили iPhone XR сумарною вартістю 47 617 грн;

- 4 покупці купили iPhone 12 Mini сумарною вартістю 86 756 грн;

- 3 покупці купили iPhone 8 сумарною вартістю 27 000 грн.
 

Загальна вартість покупок склала 161 373 грн, а ваша винагорода складає 4841 greencoins!

Правила

- Ми дозволяємо вам використовувати всі білі методи реклами: соціальні мережі, блоги, форуми, маркетплейси, дошки оголошень, контекстну рекламу, таргетовану рекламу, email-розсилку чи реклама на будь-яких сайтах!
 

- Проте щиро просимо вас не використовувати чорні методи, такі як: повне або часткове дублювання сторінок нашого сайту, спам, реклама на сайтах казино чи з контентом 18+. При порушенні ви будете попереджені телефонним дзвінком. У випадку систематичного порушення правил нам прийдеться систематично Вам телефонувати. Також заборонено купувати товари під своїм партнерським посиланням.

-Cookies покупця зберігаються 2 тижні, тобто якщо хтось перейшов за вашим посиланням і лише через 2 тижні здійснив покупку, в такому разі виплати за вами зберігаються.

- Виплати на банківські карти здійснюються з 1 по 10 число кожного місяця. Тобто, якщо ви подали заявку на виплату коштів, то неодмінно отримаєте її у ці числа!

- Ви гарантовано отримаєте прибуток від будь-якого успішного (оплаченого) замовлення на нашому сайті: чи це покупка техніки, аксесуарів чи замовлення ремонту;

- Перший успішний покупець назавжди закріплюється за вами! Якщо колись він здійснить покупку ще раз, перейшовши на сайт з будь-якого джерела, ви обов'язково отримаєте кошти на баланс!

Зареєструйтесь або увійдіть у свій акаунт щоб взяти участь!