Якісний сервіс для твоїх гаджетів Apple

Якісний сервіс. Оригінальні запчастини. Гарантія якості.

0 800 334 950 (безкоштовно)

Як замовити ремонт онлайн?

на ремонт на сайті

Відправляєте гаджет до нас Новою поштою

Майстри ICOOLA проводять безкоштовну діагностику і формують перелік необхідних робіт

Ви підтверджуєте ремонт та вартість в особистому кабінеті або за телефоном

ICOOLA ремонтує ваш девайс і відправляє назад Новою поштою

Ви сплачуєте за ремонт онлайн або накладеним платежем після огляду девайса у поштовому відділенні

Реально iКульний сервіс! 👇

credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.

З радістю проконсультуємо та відповімо на всі запитання:

0 800 334 950 (безкоштовно)

11

років досвіду

42

майстри в штаті

500+

типів поломок ремонтуємо

39'000+

відремонтованих девайсів

UTM SE - це інноваційний емулятор для Apple пристроїв. Дізнайтесь, як грати в ретро-ігри з NES, SNES, PlayStation та використовувати Windows на iPhone, iPad або Mac. Відкрийте нові можливості для вашого пристрою.

Дізнайтеся, як виявити приховані камери за допомогою свого смартфона. У цій статті ми розглядаємо прості та ефективні методи використання спеціальних додатків, перевірки приміщень у темряві, а також виявлення радіочастотних перешкод під час телефонних дзвінків. Захистіть свою приватність легко та доступно!

З проблемою, коли не працює LTE на айфоні зустрічався напевно кожен. Особливо це неприємно коли необхідно терміново зайти в мережу чи здійснити телефонний дзвінок. Дізнайтесь, як швидко виправити проблему і чому може не працювати LTE...

Ремонт телефонів у Львові від фабрики відновлених телефонів ICOOLA  

ICOOLA Service - сервісний центр Apple у Львові, що пропонує найкращий ремонт техніки Apple за найнижчими цінами, адже ми розуміємо, наскільки важливим сьогодні є зв'язок та справність ваших девайсів. Ми - це найбільше об'єднання високопрофесійних людей з інженерним нахилом в Україні, які здатні відновити будь-яку техніку при цьому, запропонувавши вигідні умови та найкращі переваги серед конкурентів!

Які переваги при ремонті телефонів у Львові?

Наші основні переваги полягають у надані висококоякісних послуг з ремонту за найнижчими цінами і, крім цього, ми пропонуємо:

  • Гарантію після ремонту на 1 місяць;
  • Високоякісні оригінальні запчастини;
  • Ремонт до 1 години за попереднім записом;
  • Відновлення вологозахисту та пилонепроникності;
  • 3-рівні перевірки після ремонту;
  • Ремонт через Нову Пошту за 1 день;
  • Безпеку та конфіденційність даних.
     

Наша мета - це запропонувати сервіс, якому можна довірити гаджет та бути впевненим в тому, що ви отримаєте справний девайс, який не потребуватиме ще одного ремонту дуже довгий термін. Спеціальна 3-рівнева система тестування, що розроблена за роки роботи нашої компанії дозволяє забезпечити 100% успіх при наданні сервісного обслуговування.

Ми здатні відновити будь-яку техніку Apple, ба більше, розуміємо, наскільки важливим є професійність та високотехнологічність і саме тому виконуємо ремонт лише на новітньому обладнанні, що значно знижує ціну ремонту та в рази покращує якість виконання.

Яку техніку Apple ми ремонтуємо?

Сервісний центр Apple - ICOOLA Service ремонтує всю лінійку техніки Apple, починаючи від ранніх пристроїв, таких як iPhone 4/5, закінчуючи новітніми MacBook Pro. Наші спеціалісти, розуміють як відновити навіть найскладніші пристрої, адже за роки роботи ми зрозуміли принципи роботи багатьох девайсів і, навіть, якщо Вам відмовили у ремонті техніки у іншому сервісі - будьте впевнені, ми зможемо відновити все.

Чому варто вибрати у Львові ремонт телефонів в ICOOLA?

Вибираючи ICOOLA Service у Львові для ремонту свого телефону, ви не тільки отримуєте доступ до висококваліфікованих спеціалістів та оригінальних запчастин, але й стаєте частиною спільноти, яка цінує якість, швидкість та надійність. Наша унікальна пропозиція полягає не тільки у професіоналізмі та використанні найсучасніших технологій у ремонті, але й у індивідуальному підході до кожного клієнта, забезпечуючи комфорт та впевненість у кожному етапі сервісу. Обираючи нас, ви обираєте не просто ремонт, але й спокій, знаючи, що ваш пристрій в надійних руках. Ми в ICOOLA пишаємося тим, що можемо пропонувати не тільки конкурентоспроможні ціни, але й бездоганну якість роботи, що робить нас найкращим вибором для ремонту смартфонів у Львові.