Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Mini 3

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Mini 3
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 600 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Чому слід виконувати заміну антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Mini 3 в ICOOLA.UA?

ICOOLA.UA - це найбільший сервісний центр Apple в Західній Україні, що сконцентрував в одному місці понад 40 високопрофесійних майстрів та інженерів по ремонту будь-яких яблучних девайсів. У нас ви легко можете замовити заміну антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Mini 3 та отримати гарантію на виконану роботу. 

Відзначимо, що ми використовуємо лише оригінальні, високоякісні запчастини та співпрацюємо з постачальниками напряму. Власний сервіс та великі обсяги замовлень дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам найнижчу ціну на ринку, адже ми розуміємо, наскільки важливим є функціональність гаджета.

Як проходить процес заміни антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Mini 3?

Все дуже просто, як тільки ми отримали ваш девайс, одразу ж приступаємо до діагностики, щоб виявити причину несправності. Після цього, вам повідомляється остаточна ціна заміни антени мережі GSM i Wi-Fi та майстер приступає до виконання сервісних робіт.

Варто зазначити, що після ремонту ви отримаєте гарантію, терміном на 1 місяць та чек про надані послуги. Кожний девайс, після процесу відновлення проходить 3-етапи стрес-тестів, то ж, ймовірність того, що з ним буде щось не так, зведена до мінімуму.

Відзначимо, що ви можете скористатися сервісними послугами компанії ICOOLA.UA, знаходячись і у іншому місті. Для цього необхідно зв’язатись з нами за номером 0-800-602-250 та повідомити менеджера про те, що ви хочете замовити послуги ремонту. Він проінформує вас про місце, куди та як саме слід відправити свій пристрій, щоб ми змогли виконати ремонт.

Які переваги ви отримаєте, звернувшись у наш сервісний центр Apple?

Ми - це найкращий магазин та сервіс Apple, позаяк відрізняємось перед конкурентами величезною кількістю переваг:

  • Притримуємось ідей сталого розвитку та кругової економіки;
  • Надаємо гарантію 1 рік на всі Apple iPhone у нашому магазині;
  • Надаємо гарантію 1 місяць на всі послуги ремонту;
  • Садимо дерево за кожний проданий iPhone;
  • Використовуємо вторсировину для виготовлення коробок;
  • Проводимо 3-рівні перевірки якості гаджета;
  • Допомагаємо українській армії;
  • Виконуємо ремонт iPhone для військових безкоштовно.

І це лише невелика частина того, що ми робимо, щоб бути найкращими в плані продажу та сервісу техніки Apple. Обираючи Айкула, ви обираєте майстерню №1, яка надає якісні послуги, будь-які безкоштовні консультації та виконує ремонт за найнижчою ціною в Україні!