Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad 3

Заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
970 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Попри те, що оригінальна продукція компанії Apple є якісною та має довгий період експлуатації, злам техніки може трапитись через виникнення непередбачуваних ситуацій, або ж складні умови користування.

Коли заміна мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad 3 (2012) є необхідною?

Пошкодження мікросхеми пам'яті NAND/Flash на iPad 3 (2012), яка потрібна для зберігання різного об'єму персональних даних, можливе через контакт пристрою з водою, або ж тривале перебування у повітряному середовищі з високим рівнем вологості. Частіше за все механічні пошкодження самого пристрою призводять до виведення деяких деталей з ладу, у тому числі карти пам'яті. 

Що сигналізує про те, що користувачу iPad потрібно замінити карту пам'яті? Пристрій почне швидко нагріватись, або ж працювати з перебоями та затримками. Ба більше, можна спостерігати довге перезавантаження пристрою та появу системних помилок, що не фіксувалось раніше. Прикрим є те, що починають зникати деякі файли, що є цінними для користувача, а причину зрозуміти досить складно.

Звернення до спеціалістів сервісного центру ICOOLA дозволяє з точністю встановити причину несправності та усунути її за короткий час без серйозних затрат та необхідності купівлі нового пристрою. 

Ви знали, що компанія ICOOLA.UA займається ремонтом техніки Apple більше 8 років і за цей час ми відточили навички заміни скла екрану iPhone XS до ідеалу!

Складність процедури заміни мікросхеми пам’яті NAND/Flash на Айпад 3 (2012)

  • Заміна мікросхеми пам’яті у Львові передбачає розбір пристрою для виявлення несправності, та підтвердження припущень щодо необхідності демонтажу й встановлення нової карти пам'яті. 
  • Опісля розробку пристрою на деталі, доречним є проведення цілісної діагностики, щоб підтвердити працездатність пристрою. 
  • Важливим для заміни мікросхеми пам’яті є резервне копіювання даних, або ж створення бекапу. 
  • Окрім бекапу, необхідно апгрейдити операційну систему пристрою до найновішої версії iPadOS від Apple. 
  • Ще доцільним є прошивка карти пам'яті, що входить у загальну вартість ремонту. 

Найкращі ціни у Львові!

  • ICOOLA відома найнижчими цінами у місті Лева та швидкістю ремонту пристроїв Apple, адже достатньо 30-60 хвилин, щоб відновити нормальному роботу пристрою.
  • ICOOLA — це українська компанія, що існує на ринку обслуговування та ремонту мобільних гаджетів понад 8 років. У її команді — майстри з 3-літнім досвідом роботи (не менше).
  • ICOOLA є renew компанією. За один гаджет, що успішно відремонтовано, — посаджено одне зелене дерево, що радує жителів та гостей міста Лева. 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за номером телефону 0 800 602 250. 

До речі, крім того, що ви можете скористатися послугами по заміні мікрофона iPhone XS Max в нашому сервісі, у вас також є можливість придбати якісний відновлений смартфон!