Заміна роз'єму навушників на iPad 3

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
443 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Навушники входять в список обов'язкових аксесуарів в будь-якому пристрої. Часто користувачі Apple стикаються з проблемою ремонту або заміни навушників, навіть не підозрюючи, що насправді може вийти з ладу сам роз'єм для фурнітури. При використанні iPad 3 (2012) навушники виконують одну з основних функцій.

Основні причини ламання роз'єму навушників на iPad 3 (2012)

Внаслідок проблем з роз'ємом для навушників виникають складності в прослуховуванні аудіо та відео файлів, немає можливості розмовляти за допомогою навушників, вести переговори. Тому, важливо швидко усувати подібну проблему. Що ж є причиною ламання? В першу чергу, це може бути механічні дії, потрапляння вологи або забруднень, знос пристрою.

В основному, роз'єм для навушників на iPad 3 (2012) ламається через підключення невідповідних або неякісних аксесуарів, які призначені для іншої моделі техніки. Часто гніздо може позношуватися в результаті механічної дії та частого застосування. Також, потрапляння води й занадто тривала експлуатація призводять до подібних пошкоджень.

А ви знали, що місією нашої компанії є не тільки відновлення електроніки і техніки, а й інженерного потенціалу в Україні.

Як відбувається заміна роз'єму для навушників на Айпад 3 (2012)?

Фахівці компанії ICOOLA в першу чергу проводять детальну діагностику пристрою. Якщо є необхідність перевірити роз'єм на наявність сторонніх предметів, то майстер використовує спеціальні інструменти. У разі відсутності бруду, пилу або води, слід провести заміну роз'єму для навушників на iPad 3 (2012). Для цього необхідно повністю розібрати пристрій, підібрати нові складники й встановити деталі.

Після цього, фахівець проводить тестування на роботу встановлених деталей. Процес заміни роз'єму для навушників на iPad займає від 30 до 60 хвилин. Наша компанія використовує тільки оригінальні елементи з сертифікатами якості. Всю детальну інформацію можна дізнатися у менеджера, передзвонивши за номером 0 800 602 250.

Чому варто вибрати ICOOLA?

Наша основна задача – комфорт клієнтів та забезпечення коректної роботи техніки. Наша команда включає фахівців з досвідом роботи не менше 3-х років. Загалом, компанія ICOOLA успішно працює на ринку більше 8-ми років. Ми дбаємо про навколишнє середовище, тому за кожен відновлений iPhone садимо дерево для захисту навколишнього середовища. Для нас не існує невирішених проблем при ремонті. Також, ми пропонуємо вигідні ціни, доступні для всіх клієнтів ICOOLA

Цікаво також буде дізнатися про те, які поломки iPhone SE 2 ремонтує Айкула, адже ми змогли зробити ціни доступні кожному!