Відновлення функції True Tone на iPhone XS

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
689 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт True Tone в iPhone XS

Щодня ми користуємось своїм iPhone для найрізноманітніших функцій, робимо селфі, знімаємо відео та граємо ігри. Проте чи задумувались ви, наскільки шкідливе зображення на екрані для ваших очей? Саме тому, компанія Apple і розробила спеціальну функцію під назвою True Tone в iPhone XS. Давайте поговоримо детальніше про те, що таке Тру Тон і чому він важливий для збереження зору.

Дисплей True Tone в iPhone XS: як користуватися, що це і чому екран жовтить?

Дисплей True Tone – це спеціальна функція, з-за допомогою якої ви можете зменшити так звані сині кольори, котрі негативно впливають на сітківку ока. Справа в тому, що саме синій колір має найбільш згубний вплив на зір. Включивши ТруТон на Айфоні XS ви зменшите шкідливий вплив та збережете свій зір. Вперше ТруТон був використаний на моделях iPhone 8/8Plus і з того часу використовується у всіх нових моделях смартфонів від Apple.

Проте інколи ця функція може не працювати, на це існує ряд причин:

  1. Ви поставили неякісну прошивку;
  2. Ви замінювали дисплей, а без рідного дисплея ця функція не працює;

Варто уточнити, що якщо ви розбили екран, то багато сервісних центрів просто на просто замінюють весь дисплейний модуль, а не окремо екран. Відновити ТруТон без рідного дисплея дуже складно.

Чи можливо відновити True Tone в iPhone XS?

Звісно це можливо, але при умові, що у вас в iPhone знаходиться рідний дисплей, а такому разі є велика ймовірність відновити ТруТон в iPhone XS. Звісно точну причину чи це можливо ми можемо сказати вам лише після діагностики.

 Чому слід обрати сервісний центр ICOOLA?

Сервісний центр Айкула – це провідна компанія по ремонту та відновленню техніки Apple. Ми працюємо у цій сфері понад 6 років і прекрасно знаємо, наскільки важким є ремонт iPhone. Відкриємо вам невеличкий секрет, що техніка Apple спеціально розроблена таким чином, щоб її було вкрай важко зремонтувати. Окрім якісного ремонту, звернувшись до нас за допомогою у вирішенні проблем з гаджетом, ви отримаєте ряд переваг:

  1. Післягарантійний ремонт. Після ремонту ви отримаєте місяць безкоштовної гарантії на те, що замінена запчастина працюватиме безпроблемно;
  2. Швидкий ремонт. Звернувшись до нас, ви отримаєте найшвидший ремонт. На відмінну від інших сервісних центрів, які часто виступають посередниками у ремонтах, ми ремонтуємо самі. Тому, якщо ви здали на ремонт свій iPhone XS сьогодні, то вже завтра отримаєте справний пристрій назад.
  3. Низькі ціни. Ми співпрацюємо з дистриб’юторами запчастин напряму, тому у нас найнижчі ціни на ремонт;
  4. Оригінальна якість – ви отримаєте тільки оригінальні запчастини;

Обравши ICOOLA, як сервісний центр вперше, ви обов’язково звернетесь до нас ще раз, позаяк якість, котру ми пропонуємо – ви не знайдете більше ніде!