Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 11 Pro

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 11 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 800 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна датчика наближення в Айфон 11 Про

Датчик наближення виконує важливу функцію у вашому смарфоні. Він блокує екран, коли ви розмовляєте по телефону. Це потрібно щоб ви вухом не натискали нічого лишнього при розмові. Для того щоб перевірити справність датчика наближення достатньо подзвонити на любий номер та піднести телефон до вуха, якщо екран не погас, несіть до нас на ремонт Айфон 11 Про. Ми замінимо його, та дамо гарантію на виконану роботу. В нас тільки оригіналні запчастини та всі необхідні інструменти для проведення найскладніших ремонтів. Наш сервісний центр знаходиться в місті Львів, на вулиці Коцюбинського 25. Також ви можете відправити ваш поломаний Айфон 11, службою доставки Нова пошта.