Заміна кнопок гучності в iPhone X

Заміна кнопок гучності в iPhone X
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт шлейфа кнопок гучності на Айфон Х. 

Під час користування смартфоном кнопки гучності використовуються доволі часто , тому через декілька тисяч нажимань мають властивість зношуватись. Це передумовлено тим що в середині кнопки встановлена мембрана яка розрахована на певну кількість нажимань і з часом вона пошкоджується забивається брудом та виходить з ладу. Варто не забувати про потрапляння води у телефон ,що провокує замикання шлейфа даного елемента, що в свою чергу обумовлене неякісною роботою кнопок гучності. Айфон Х обладнаний водо та пило захистом але він все рівно не може гарантувати вам що вона не потрапить в нього. Механічні пошкодження являються найчастим випадком ремонту кнопок гучності на Айфоні Х. 

При ударах пошкоджується кріплення та механізм кнопки .Після таких випадків потрібно або замінювати даний елемент або відновлювати. Айфон Х являється досить складною моделлю яку не так легко відремонтувати в домашніх умовах. При ремонті самотужки можна заподіяти значної шкоди пристрою , варто відправитись за допомогою до фахівців цієї справи які мають досвід та обладнання в вирішенні даної проблеми.Наші майстри виконували дану роботу безліч разів , тому з радістю допоможуть вам у вирішенні даної проблеми. Ми з радістю вас проконсультуємо у всіх ваших питаннях . Діагностика та консультація у нас безкоштовна . У нашій компанії ICOOLA найкращі ціни на ринку ремонту техніки Apple .Ви можете подзвонити до нас або прийти за адресою м.Львів , вул. Володимира Великого 12 .