Заміна корпусу iPhone 11 Pro

Заміна корпусу iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 400 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна корпусу iPhone 11 Pro за короткий термін

Компанія Apple подбала, щоб її пристрої були максимально захищені від зовнішніх впливів, тому придумала стальні корпуса. Хоча вони відносно стійкі до зовнішніх впливів, при тривалому використанні неминуча поява подряпин і вм'ятин. Особливо часто ця ситуація відбувається у випадках, коли власники не ховають гаджет в чохол. Щоб пристрій мав охайний зовнішній вигляд і не доставляв дискомфорту користувачеві при використанні, рекомендується замінювати корпус. Сервісного центру ICOOLA гарантовано виконає всі види робіт на відмінно. Заміна корпусу займе всього кілька годин, адеже у нас працюють висококваліфіковані працівники, які мають більше п'яти років стажу по ремонту яблучних пристроїв. І ось магія,ваш смартфон знову як новий. Щоб скористатися нашими послугами ви можете приїхати до нас м. Львів вул. Володимира Великого 12, або відправити свій смартфон по Новій Пошті.