Заміна корпусу iPhone 11 Pro

Заміна корпусу iPhone 11 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 600 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна корпусу iPhone 11 Pro за короткий термін

Компанія Apple подбала, щоб її пристрої були максимально захищені від зовнішніх впливів, тому придумала стальні корпуса. Хоча вони відносно стійкі до зовнішніх впливів, при тривалому використанні неминуча поява подряпин і вм'ятин. Особливо часто ця ситуація відбувається у випадках, коли власники не ховають гаджет в чохол. Щоб пристрій мав охайний зовнішній вигляд і не доставляв дискомфорту користувачеві при використанні, рекомендується замінювати корпус. Сервісного центру ICOOLA гарантовано виконає всі види робіт на відмінно. Заміна корпусу займе всього кілька годин, адеже у нас працюють висококваліфіковані працівники, які мають більше п'яти років стажу по ремонту яблучних пристроїв. І ось магія,ваш смартфон знову як новий. Щоб скористатися нашими послугами ви можете приїхати до нас м. Львів вул. Коцюбинського 25, або відправити свій смартфон по Новій Пошті.