Заміна мікрофона iPhone X

Заміна мікрофона iPhone X
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт мікрофону в Айфон Х.

Якщо ви замітили, що при розмові з друзями, родичамами чи будь з ким іншим, вас погано чути, чи при записуванні аудіо в диктофоні присутні шуми, хрипи чи зовсім тиша, Вам потрібно перевірити основний мікрофон. Це дуже важлива деталь, бо за її несправності ви не зможете повноцінно використовувавти ваш смартфон Айфон Х. Для того щоб повністю розібратись з цією поломкою, Вам потрібно принести або відправити Новою поштою пристрій. Ми безкоштовно проведемо діагностику і знайдемо проблему та причину цієї несправності, а головне її рішення.

Причини поломок мікрофонів в Айфон Х.

  • Вода та волога. Якшо ваш телефон впав у воду, скоріш за все вона могла затопити мікрофон. Коли після падіння у воду телефон вижив, якась частина вологи всеодно потрапляє всередину і утворюється корозія на шлейфах. Саме там і розміщений мікрофон.
  • Удар, падіння та інші механічні пошкодження. Мебрана мікрофону є дуже тонка і чутлива до таких проблем. Вона може просто порватись і вивести мікрофон з ладу.
  • Причина в мікросхемі керування звуку. Досить часто зустрічаються такі випадки, коли мікрофон працює, а звуку нема. Це криється всередині плати. Самостійно не рекомендуємо робити такий ремонт.

Чому вартує звернутись до нашого сервісного центру Айкула у Львові?

Наші майстри проведуть повну діагностику вашого Айфон Х. Ми знайдемо, який з мікрофонів дає збій у роботі. Ми замінимо його, або за допомогою спеціального обладнання зремонтуємо плату, якщо проблема є глибшою. На весь спектр робіт, ми даємо гарантію і ціну з клієнтами узгоджуємо одразу після діагностики. Ми знаходимось у місті Львів, на вул. Коцюбинського 25. Будемо раді зремонтувати Айфон Х.