Заміна мікрофона iPhone X

Заміна мікрофона iPhone X
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 600 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт мікрофону в Айфон Х.

Якщо ви замітили, що при розмові з друзями, родичамами чи будь з ким іншим, вас погано чути, чи при записуванні аудіо в диктофоні присутні шуми, хрипи чи зовсім тиша, Вам потрібно перевірити основний мікрофон. Це дуже важлива деталь, бо за її несправності ви не зможете повноцінно використовувавти ваш смартфон Айфон Х. Для того щоб повністю розібратись з цією поломкою, Вам потрібно принести або відправити Новою поштою пристрій. Ми безкоштовно проведемо діагностику і знайдемо проблему та причину цієї несправності, а головне її рішення.

Причини поломок мікрофонів в Айфон Х.

  • Вода та волога. Якшо ваш телефон впав у воду, скоріш за все вона могла затопити мікрофон. Коли після падіння у воду телефон вижив, якась частина вологи всеодно потрапляє всередину і утворюється корозія на шлейфах. Саме там і розміщений мікрофон.
  • Удар, падіння та інші механічні пошкодження. Мебрана мікрофону є дуже тонка і чутлива до таких проблем. Вона може просто порватись і вивести мікрофон з ладу.
  • Причина в мікросхемі керування звуку. Досить часто зустрічаються такі випадки, коли мікрофон працює, а звуку нема. Це криється всередині плати. Самостійно не рекомендуємо робити такий ремонт.

Чому вартує звернутись до нашого сервісного центру Айкула у Львові?

Наші майстри проведуть повну діагностику вашого Айфон Х. Ми знайдемо, який з мікрофонів дає збій у роботі. Ми замінимо його, або за допомогою спеціального обладнання зремонтуємо плату, якщо проблема є глибшою. На весь спектр робіт, ми даємо гарантію і ціну з клієнтами узгоджуємо одразу після діагностики. Ми знаходимось у місті Львів, на вул. Володимира Великого 12. Будемо раді зремонтувати Айфон Х.