Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone X

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone X
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
960 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт поліфонічного динаміка Айфон Х

Всі звуки в Айфон Х відтворюються через основний нижній, поліфонічний динамік. Якщо він поломаний ви не зможете чути виклики вхідні та насолоджуватись музикою чи переглядом відео в Айфон Х. Причиною поломки динаміка може бути потрапляння води у середину корпусу та падіння, чи удари. 

Як захиститись від поломки поліфонічного динаміка в Айфон Х

Потрібно унакити падінь смартфону у воду та ударів об землю. Краще за все носити телефон в якісному захисному чохлі. Якщо не вберегли ваш телефон від цього, приносьте до нашого сервісного центру Айкула, ваш поломаний Айфон Х на ремонт.

Як замінити поліфонічний динамік на Айфон Х

Для цього потрібно мати спеціальні інструменти та в наявності всі запчастини для ремонту. Просимо не ремонтувати самим Айфон Х тому, що можете нашкодити йому ще більше, так як Айфон Х, є складним телефоном всередині.

Чому ми ремонтуємо та відновлюємо найбільшу кількість смартфонів Епл в Україні?

Сервісний центр Icoola у Львові, на вулиці Володимира Великого 12, найбільше піклується про своїх клієнтів і їх гаджети. Тому ми робимо безкоштовну діагностику та вирішуємо подальшу долю смарфону зі замовником. Ми даємо гарантію на замінені деталі та послуги з ремонту. Ви можете сміливо вибирати нашу компанію та радити усім Вашим знайомим.