Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone X

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone X
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт поліфонічного динаміка Айфон Х

Всі звуки в Айфон Х відтворюються через основний нижній, поліфонічний динамік. Якщо він поломаний ви не зможете чути виклики вхідні та насолоджуватись музикою чи переглядом відео в Айфон Х. Причиною поломки динаміка може бути потрапляння води у середину корпусу та падіння, чи удари. 

Як захиститись від поломки поліфонічного динаміка в Айфон Х

Потрібно унакити падінь смартфону у воду та ударів об землю. Краще за все носити телефон в якісному захисному чохлі. Якщо не вберегли ваш телефон від цього, приносьте до нашого сервісного центру Айкула, ваш поломаний Айфон Х на ремонт.

Як замінити поліфонічний динамік на Айфон Х

Для цього потрібно мати спеціальні інструменти та в наявності всі запчастини для ремонту. Просимо не ремонтувати самим Айфон Х тому, що можете нашкодити йому ще більше, так як Айфон Х, є складним телефоном всередині.

Чому ми ремонтуємо та відновлюємо найбільшу кількість смартфонів Епл в Україні?

Сервісний центр Icoola у Львові, на вулиці Коцюбинського 25, найбільше піклується про своїх клієнтів і їх гаджети. Тому ми робимо безкоштовну діагностику та вирішуємо подальшу долю смарфону зі замовником. Ми даємо гарантію на замінені деталі та послуги з ремонту. Ви можете сміливо вибирати нашу компанію та радити усім Вашим знайомим.