Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone XS

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone XS
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Динамік поліфонічний його ремонт та заміна у ICOOLA

Організм людини сприймає оточення через систему чуттів, одним з яких є слух. Що стосується повсякденної діяльності, ми звикли до конкретних типів звуку, які допомагають нам розуміти оточення ближче та точніше. І коли власник смартфону стикається з поломкою динаміку, чи навіть зменшується показник гучності. Користування в подальшому стає вже не таким зручним як до того. ICOOLA пропонує свою допомогу у ремонті техніки APPLE і надає безкоштовну діагностику кожному клієнту. А при подальшій співпраці надає якісне сервісне обслуговування та гарантію на виконану роботу терміном на 1 рік.