Заміна скла камери в iPhone XR

Заміна скла камери в iPhone XR
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
740 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Розбилася камера в Apple iPhone XR? Швидка заміна від ICOOLA

Хоча скло камери на iPhone XR вельми міцне, але іноді трапляється так, що воно розбивається (до речі, щоб його розбити потрібно дуже постаратися). Звичайно ж, власник настільки дорого пристрою сильно засмучується, тому що починає думати, що назавжди втратив якісні фото, які раніше робив на основну камеру iPhone XR. Але ми хочемо вас заспокоїти, ми можемо легко і швидко замінити скло на задній камері. Це недорога заміна, якщо звичайно не була пошкоджена матриця камери.

Скільки коштує замінити скло задньої камери в iPhone XR?

Відзначимо, що якщо ви хочете замінити скло задньої камери на iPhone XR, то орієнтовано це обійдеться Вам від 500 грн. Ще раз уточнимо, все залежить від того, наскільки сильні пошкодження і чи не пошкодили ви матрицю.

Як відбувається ремонт скла камери в iPhone XR?

Ремонт скла задньої камери відбувається в сервісному центрі Айкула за допомогою досвідченого фахівця, який прекрасно знає, що необхідно робити. Відзначимо, що якщо ви спробуєте виправити поломку власними руками, то можете тільки ще більше нашкодити своєму смартфону, так що не радимо це робити.

В яких випадках необхідно здійснювати заміну скла?

Відзначимо, що скло камери в Apple iPhone XR необхідно замінювати не тільки, якщо вона повністю розбилася, але і при:

  • Потертостях;
  • Подряпинах;
  • Тріщинках.

Важливо уточнити, що якщо у вас повністю перестала працювати камера на телефоні, то звичайною заміною скла тут точно не обійтися, але, якщо не працює тільки автофокус – це цілком може бути погане, подряпане скло.

Крім того, якщо ви звернетеся до нас, ми надамо вам гарантію на післяремонтні роботи терміном на 1 місяць. Відзначимо, що при заміні ми використовуємо тільки якісне скло такої ж високої якості, яке у вас було раніше. А якщо ви купували свій пристрій в нашому інтернет-маркеті, то ми обов'язково зробимо вам приємну знижку на такий вид ремонту.