Заміна скла камери в iPhone XS

Заміна скла камери в iPhone XS
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
920 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна скла камери в iPhone XS

В iPhone XS основна камера складається з двох об’єктивів, один ширококутний – інший телеоб’єктив. Ці камери захищені спеціальним склом, котре до слова дуже міцне і розбивається вкрай рідко. Проте, якщо у вас і виникли проблеми з склом задньої камери не потрібно засмучуватись, позаяк заміна скла достатньо швидка та недорога процедура.

Коли потрібно замінювати скло камери?

Скло камери потрібно замінювати не тільки, коли воно повністю розбилось, а й при таких випадках, як:

  • Скло з часом потерлося і якісь знімків виходить жахлива;
  • Скло має дефекти;
  • Попала волога в скло камери.

Процедура такої заміни займає до 20 хвилин часу та виконується спеціалістами з багаторічним досвідом ремонту, тому ви можете бути спокійними за свій гаджет та впевненими у якості виконаної роботи.

Як відправити нам пристрій на ремонт скла камери?

Все дуже просто. Ви можете принести свій гаджет особисто в наш сервісний центр та виконати ремонт тут. Ми знаходимось у місті Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж відправити смартфон накладеним платежем через Нову Пошту, попередньо зв’язавшись з нашим менеджером. Відзначимо, що ми працюємо на ринку більш ніж 6 років і за цей час стали однією з найуспішніших компаній по ремонту Apple. Всього цього ми добились завдяки тому, що ми ставимось до наших клієнтів, як до рідних, пропонуючи лише якісний ремонт за найнижчу ціну.

Як відбувається заміна скла камери?

Спершу спеціаліст проводить діагностику та виявляє точну несправність. Якщо проблема лише в склі, ми повідомляємо вам про ціну заміни. Далі ваш пристрій розбирається, знімається дисплей, акумулятор та майстер добирається до скла камери. Після цього відбувається заміна скла на нове і пристрій збирається в зворотному порядку. Після цього пристрій знову проходить діагностику і тільки тоді поступає до свого власника. До того ж на кожний пристрій, який був в ремонті у нашому сервісному центрі надається гарантія на 1 місяць.