Діагностика iPad 3

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
90 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Попри те, що iPad 3 2012 року випуску компанії Apple зроблено з якісних матеріалів, та має тривалий період експлуатації, все ж уникнути несправностей в його роботі практично неможливо, якщо користуватись регулярно. 

Виявити причину зламу техніки досить непросто, тому потрібно звертатись до професіоналів, які знайдуть причину порушення нормальної роботи пристрою, та запропонують ефективні способи її усунення. 

ICOOLA уже понад 8 років надає послуги з діагностики та ремонту мобільних пристроїв. Звернення за допомогою до професіоналів дозволить зекономити кошти на купівлі нового пристрою, та повернути працездатність гаджету за доступною ціною. Спеціалісти ICOOLA вкладаються в годину, адже саме стільки займає максимальний строк ремонту. 

Відзначимо, що ми постійно вивчаємо цікаві інженерні книги, саме тому - ми найкращий сервіс в Україні з відновлення електроніки!

Коли потрібно робити діагностику iPad 3 (2012)?

  • Падіння гаджету може стати причиною деформації не тільки внутрішнього корпусу, але й зламу деталей, які ховаються за корпусом. Якщо після невдалого приземлення пристрою його користувач помітив зміни у роботі, потрібно звернутись у сервісний центр, щоб усунути несправності до виведення пристрою з ладу повністю. 
  • Збої у роботі iPad 3 (2012) можуть виникати через неправильну експлуатацію пристрою.
  • Порушення нормальної роботи пристрою компанії Apple 2012 року випуску може виникати через елементарні програмні збої. 
  • Слід віднести техніку до майстра, якщо вдалось помітити тимчасове зникнення зображення екрану, самостійне виключення, перегрів після тривалого користування тощо. 

Щоб уникнути непередбачуваних ситуацій, та неочікуваного виходу пристрою з ладу, слід звернутися до ICOOLA щонайменше два рази на рік за допомогою у підтвердженні злагодженої роботи всіх деталей iPad 3 (2012), та заміни старих елементів на новіші версії. Планова перевірка проводиться з метою продовження терміну експлуатації пристрою, тому це не є забаганкою користувача iPad 3 (2012), а дбайливе ставлення до техніки у цілому. 

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple відновлює iPhone XR за низькою ціною з гарантією, адже ми - це інноваційний сервіс!

Переваги сервісу ICOOLA: діагностика Айпад 3 (2012)

  • Компанія ICOOLA пропонує найнижчі ціни у сегменті обслуговування та ремонту мобільних пристроїв у Львові.
  • Якщо клієнт ICOOLA є жителем міста Лева або ж гостем, що вирішив пройтись по визначних місцях культурної столиці України, ремонт займе від 30 до 60 хвилин. Зручно та просто користуватись послугами ICOOLA.
  • У ICOOLA працюють майстри з досвідом роботи (не менше 3-х років).
  • Один відремонтований iPad в ICOOLA — одне зелене насадження у місті Лева. Просто роботи хорошу справу разом!