Ремонт кнопки "Home" на iPad 1

Ремонт кнопки "Home" на iPad 1
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
380 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якісні матеріали не здатні захистити гаджети від виникнення у майбутньому несправностей, навіть якщо йдеться про продукцію від компанії Apple. З часом всі компоненти здатні зношуватися, або ж виходити з ладу через механічні або фізичні ушкодження. Все це стосується й кнопки "Home" на iPad.

В яких випадках потрібен ремонт кнопки "Home" на iPad 2010

В планшетах Apple кнопка "Home" виготовлені зі скла. Як відомо, це досить крихкий матеріал й при неакуратному використанні гаджета може зазнавати пошкоджень. Серед перших проявів, які можуть вказувати на необхідність ремонту, виділяють:

 • кнопка повністю не працює, або виконує свої функції через раз;
 • планшет повільно реагує на натискання "Home";
 • можливе западання клавіші;
 • відсутня реакція на натискання кнопки.

При виникненні однієї з даних ситуацій варто звернутися до фахівців.

Як відбувається ремонт кнопки "Home" на Айпад 2010

Кнопка "Home" напряму пов’язана зі шлейфом, тому при виході з ладу одного з компонентів необхідна заміна двох. Процес заміни виглядає наступним чином:

 1. Айпад повністю розбирають.
 2. Знімається сенсорне скло та лицьова панель.
 3. Промисловим феном розтоплюють клей за допомогою якого тримається панель.
 4. Здійснюється заміна шлейфа, кнопки й інших компонентів, якщо це необхідно.

Всі дії які здійснюються під час ремонту потребують спеціальних навичок й неправильне виконання хоча б одного етапу може привести до створення більш серйозної несправності. Тому краще не займатися ремонтом самостійно й звертатися до професіоналів.

А ви знали, що компанія Айкула, здатна замінити акумулятор iPhone 7 за 15 хвилин? Не вірите? Приносьте свій смартфон на ремонт і переконайтеся в цьому особисто!

Чому варто здійснити ремонт кнопки "Home" на iPad 2010 у Львові в ICOOLA

ICOOLA - це renew компанія, яка понад 8 років здійснює діяльність у даній сфері. У нас працюють лише кваліфіковані працівники з досвідом роботи від 3-х років. Обираючи наш сервісний центр ви отримуєте:

 • гарантію терміном на 1 рік;
 • індивідуальний підхід;
 • швидкий ремонт за 30-60 хв;
 • найнижчу ціну у місті Львові;
 • якісний ремонт.

Наш сервісний центр здійснює ремонт без посередників, тому ви не будете переплачувати. А завдяки використанню деталей від імпортера ми можемо гарантувати якість виконаної роботи.

Відзначимо, що ми постійно вивчаємо цікаві інженерні книги, саме тому-ми можемо запропонувати якісний ремонт iPhone 12 всім жителям України!

Якщо ваш Айпад погано працює й у вас виникли запитання телефонуйте до нас за номером 0 800 602 250 для отримання консультацій. Або приходьте до нашого сервісного центру у місті Львові. Чекаємо вас, будемо раді допомогти у розв'язанні вашої проблеми.