Ремонт кнопки "Home" на iPad 1

Ремонт кнопки "Home" на iPad 1
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
370 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якісні матеріали не здатні захистити гаджети від виникнення у майбутньому несправностей, навіть якщо йдеться про продукцію від компанії Apple. З часом всі компоненти здатні зношуватися, або ж виходити з ладу через механічні або фізичні ушкодження. Все це стосується й кнопки "Home" на iPad.

В яких випадках потрібен ремонт кнопки "Home" на iPad 2010

В планшетах Apple кнопка "Home" виготовлені зі скла. Як відомо, це досить крихкий матеріал й при неакуратному використанні гаджета може зазнавати пошкоджень. Серед перших проявів, які можуть вказувати на необхідність ремонту, виділяють:

 • кнопка повністю не працює, або виконує свої функції через раз;
 • планшет повільно реагує на натискання "Home";
 • можливе западання клавіші;
 • відсутня реакція на натискання кнопки.

При виникненні однієї з даних ситуацій варто звернутися до фахівців.

Як відбувається ремонт кнопки "Home" на Айпад 2010

Кнопка "Home" напряму пов’язана зі шлейфом, тому при виході з ладу одного з компонентів необхідна заміна двох. Процес заміни виглядає наступним чином:

 1. Айпад повністю розбирають.
 2. Знімається сенсорне скло та лицьова панель.
 3. Промисловим феном розтоплюють клей за допомогою якого тримається панель.
 4. Здійснюється заміна шлейфа, кнопки й інших компонентів, якщо це необхідно.

Всі дії які здійснюються під час ремонту потребують спеціальних навичок й неправильне виконання хоча б одного етапу може привести до створення більш серйозної несправності. Тому краще не займатися ремонтом самостійно й звертатися до професіоналів.

А ви знали, що компанія Айкула, здатна замінити акумулятор iPhone 7 за 15 хвилин? Не вірите? Приносьте свій смартфон на ремонт і переконайтеся в цьому особисто!

Чому варто здійснити ремонт кнопки "Home" на iPad 2010 у Львові в ICOOLA

ICOOLA - це renew компанія, яка понад 8 років здійснює діяльність у даній сфері. У нас працюють лише кваліфіковані працівники з досвідом роботи від 3-х років. Обираючи наш сервісний центр ви отримуєте:

 • гарантію терміном на 1 рік;
 • індивідуальний підхід;
 • швидкий ремонт за 30-60 хв;
 • найнижчу ціну у місті Львові;
 • якісний ремонт.

Наш сервісний центр здійснює ремонт без посередників, тому ви не будете переплачувати. А завдяки використанню деталей від імпортера ми можемо гарантувати якість виконаної роботи.

Відзначимо, що ми постійно вивчаємо цікаві інженерні книги, саме тому-ми можемо запропонувати якісний ремонт iPhone 12 всім жителям України!

Якщо ваш Айпад погано працює й у вас виникли запитання телефонуйте до нас за номером 0 800 602 250 для отримання консультацій. Або приходьте до нашого сервісного центру у місті Львові. Чекаємо вас, будемо раді допомогти у розв'язанні вашої проблеми.