Ремонт кнопки "Home" на iPad 3

Ремонт кнопки "Home" на iPad 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
420 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

У користувачів iPad 3 (2012) часто трапляються проблеми з кнопкою Power та гучності. Така ж участь не оминула й кнопку Home, адже вона ламається, й доволі в неочікуваний час, коли потрібно терміново перейти на домашній екран гаджету. 

Причини зламу кнопки Home в iPad 3 (2012)

  • Особливістю моделі iPad 3 2012 року випуску є те, що кнопка Home кріпиться до скла, а саме touchscreen. Таке рішення дозволяє розробникам Apple економити простір всередині самого пристрою. Така особливість є стандартною для моделей й iPad 2, де вперше й змінено положення кнопки. Тому натискання, сильні та часті, деформують деталь. 
  • Трапляються випадки, коли кнопки просто провалюється у пристрій. Зміщення положення кнопки не є чимось незвичайним для постійних користувачів гаджету. 
  • Причину несправності можна знайти й у деформації корпусу мобільного гаджету. У цьому випадку потрібно вирівняти корпус. 

Вирівнювання корпусу, та усунення виявлених у процесі діагностики несправностей, слід довіряти професіоналам, щоб не зіткнутись з іншими видами деформацій у процесі ремонту у домашніх умовах. Компанія ICOOLA уже понад 8 років займається обслуговуванням та ремонтом мобільних гаджетів за найнижчими цінами та у надзвичайно короткі строки.

А ви знали, що Айкула, може замінити батарею iPhone 7 Plus за 15 хвилин, адже ми не тільки вивчаємо інженерні книги, а й втілюємо процеси по ремонту в життя!

Як відремонтувати кнопку Home в Айпад 3 (2012)?

Для того, щоб оперативно відремонтувати кнопку Home у домашніх умовах, потрібні не тільки професійні навички, час для зняття скла iPad, але й розуміння тонкощів процедури ремонту. 

У компанії ICOOLA від'єднання скла від корпусу відбувається шляхом нагрівання до певної температури. Йдеться про показник температури, який досягає 180 градусів Цельсія. Завдяки такому нагріванню відбувається розщеплення клею, фіксатора, який втрачає своє властивості, тому корпус просто відділяється від скла. Звісно, у процесі від'єднання скла від корпусу використовуються спеціальні інструменти, які забезпечують цілісність корпусу та скла. 

Наступним етапом ремонту є вияв несправностей та проведення повноцінної діагностики для усунення всіх зламів, що можуть порушувати нормальну роботу пристрою. 

Професіоналізм та найнижчі ціни в ICOOLA!

У ICOOLA працюють спеціалісти, які мають 3-річний досвід роботи у сфері обслуговування та ремонту мобільних пристроїв. Ціниться сервіс ICOOLA за доступну ціну та швидкість виконання робіт (30-60 хв). 

Ба більше, ICOOLA займає активну позицію у питанні турботи про навколишнє середовище. Вибір команди ICOOLA — одне зелене насадження за один відремонтований гаджет!

До речі, крім того, що компанія ICOOLA.UA займається навчанням інженерів і розробкою нових методів ремонту iPhone, ми також працюємо над відродженням інженерного потенціалу в Україні