Ремонт кнопки живлення на iPad 3

Ремонт кнопки живлення на iPad 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
420 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Звісно, більшість сучасних гаджетів випускаються з сенсорними екранами, що змінити спосіб та досвід користування мобільними пристроями. Та все ж кнопка живлення є первнем (складовою частиною) опанування iPad 3 (2012) та інших пристроїв сучасного покоління. 

Який функціонал закладений у кнопку живлення iPad 3? Ця деталь відповідає за увімкнення та вимкнення пристрою. У випадку необхідності перезавантаження iPad 3 в екстреному режимі слід скористатись саме кнопкою живлення. Обмеження роботи кнопки живлення обмежує роботу й усього пристрою.

Причини зламу кнопки живлення на iPad 3 (2012)

  • Найчастішою причиною несправності кнопки живлення iPad є звичайний її знос через постійне користування. Навіть через велику кількість натискань деталь може вийти з ладу.
  • Блокування кнопки живлення може відбуватись через накопичення пилу, або потрапляння вологи у внутрішню частину пристрою.
  • Можливим є пошкодження шлейфу кнопки живлення через падіння гаджету. У такому випадку заміни кнопки живлення може бути недостатньо, тому виявити несправність можна лишень після проведення повноцінної діагностики.

А ви знали, що відновлені телефони в ICOOLA.UA нічим не відрізняються від нових, все тому, що ми змогли відточити навички реставрації смартфонів до ідеалу!

Як замінити кнопку живлення на Айпад 3 (2012)?

Заміна кнопки живлення зусиллями спеціалістів ICOOLA у Львові займе не більше однієї години, хоча тривалість обслуговування та ремонту мобільного гаджету залежить від причини несправності. Усунути причину несправності можна й за 30 хвилин, що є мінімально допустимими строками, якщо йдеться про ремонт гаджету у львівському офісі ICOOLA. 

Процедура включає розбір гаджету та вияснення істинної причини несправності. Перш ніж переходити безпосередньо до етапу заміни кнопки живлення, потрібно провести повноцінну діагностику роботи мобільного пристрою, щоб усунути несправності, що можуть стати причиною блокування кнопки живлення. Перед передачею пристрою власнику працівники ICOOLA демонструють його нормальну роботу. 

Забігайте в ICOOLA!

Однією з переваг ремонту пристроїв Apple у компанії ICOOLA є не тільки швидкий ремонт, який займає не більше як годину, але й професійна команда майстрів. Досвід майстра, який є частиною команди ICOOLA, вимірюється 3-ма роками роботи у сфері обслуговування та ремонту мобільних гаджетів (не менше).

Та все ж привертає увагу ICOOLA тим, що кожного разу, як повертає власнику iPad пристрій, роботу якого відновлено, компанія висаджує одне дерево на радість жителям, гостям Львова, та постійним користувачам послуг ICOOLA. 

Більш детальну інформацію щодо послуг ICOOLA можна отримати за номером телефону 0 800 602 250.

Цікаво також буде дізнатися про те, які поломки iPhone SE 2 ремонтує Айкула, адже ми змогли зробити ціни доступні кожному!