Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
550 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Безперечно, портативний пристрій є багатофункціональним тільки, якщо він є повністю справним й гарантує безперебійний доступ до мережі Інтернет. Користувачі iPad Air цінують гаджет американської корпорації Apple й за просте та швидке підключення до Всесвітньої павутини. Тому у разі проблем з підключенням до Wi-Fi користувачі iPad Air будуть вкрай стурбовані тим, що не можуть використовувати портативний пристрій за призначенням.  

Якщо все ж таки вдалось зафіксувати проблему з підключення до Wi-FI або 4G, скоріш за все, йдеться про несправності антени мережі GSM чи WI-FI на iPad Air. Достатньо усунути несправність, щоб відновити повноцінну роботу портативного пристрою. 

Усунути несправність, або ж замінити антену мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air

Після передачі iPad Air у руки спеціалістів сервісного центру проводиться діагностика основних антен портативного пристрою, а саме GSM, GPS і Wi-Fi. Якщо GPS відповідає за навігацію, то якраз GSM та WI-FI — ефективне підключення до мережі WI-FI на iPad Air. 

Що ж спричинює ламання антени мережі GSM та WI-FI, та як саме уникнути їх ламання? Причину несправності слід шукати у неправильній експлуатації портативного пристрою, його регулярних падіннях на тверду поверхню. Після контакту з твердою поверхнею корпус портативного пристрою може деформуватись, що і є причиною виведення з ладу антени мережі GSM i Wi-Fi.

Доволі часто на iPad Air потрапляє вода, й навіть після швидкого видалення води з поверхні гаджету, краплі можуть залишитись у внутрішній частині пристрою. Крім цього, причиною швидкого ламання антени мережі GSM i Wi-Fi є неякісний ремонт. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити антену мережі GSM та Wi-Fi на iPad 8 за найдоступнішою ціною!

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air у Львові

Українська компанія ICOOLA, яка вже понад 8 років займається професійним ремонтом портативних пристроїв жителів та гостей міста Лева, пропонує найнижчі ціни за заміну антени мережі GSM та WI-FI у разі її пошкодження та ламання. 

Крім низької ціни, однією з переваг ремонту в ICOOLA є швидкість обслуговування, оскільки вже за 30-60 хвилин, в залежності від складності ламання, портативний пристрій буде повернений його власнику у робочому стані. 

Піклуючись про пристрої жителів та гостей Львова, ICOOLA турбується й про стан навколишнього середовища. За один відремонтований пристрій — одне зелене насадження. Й саме так ICOOLA робить свій вклад у покращення екологічної ситуації в країні та всьому світі.