Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
520 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Безперечно, портативний пристрій є багатофункціональним тільки, якщо він є повністю справним й гарантує безперебійний доступ до мережі Інтернет. Користувачі iPad Air цінують гаджет американської корпорації Apple й за просте та швидке підключення до Всесвітньої павутини. Тому у разі проблем з підключенням до Wi-Fi користувачі iPad Air будуть вкрай стурбовані тим, що не можуть використовувати портативний пристрій за призначенням.  

Якщо все ж таки вдалось зафіксувати проблему з підключення до Wi-FI або 4G, скоріш за все, йдеться про несправності антени мережі GSM чи WI-FI на iPad Air. Достатньо усунути несправність, щоб відновити повноцінну роботу портативного пристрою. 

Усунути несправність, або ж замінити антену мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air

Після передачі iPad Air у руки спеціалістів сервісного центру проводиться діагностика основних антен портативного пристрою, а саме GSM, GPS і Wi-Fi. Якщо GPS відповідає за навігацію, то якраз GSM та WI-FI — ефективне підключення до мережі WI-FI на iPad Air. 

Що ж спричинює ламання антени мережі GSM та WI-FI, та як саме уникнути їх ламання? Причину несправності слід шукати у неправильній експлуатації портативного пристрою, його регулярних падіннях на тверду поверхню. Після контакту з твердою поверхнею корпус портативного пристрою може деформуватись, що і є причиною виведення з ладу антени мережі GSM i Wi-Fi.

Доволі часто на iPad Air потрапляє вода, й навіть після швидкого видалення води з поверхні гаджету, краплі можуть залишитись у внутрішній частині пристрою. Крім цього, причиною швидкого ламання антени мережі GSM i Wi-Fi є неякісний ремонт. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити антену мережі GSM та Wi-Fi на iPad 8 за найдоступнішою ціною!

Заміна антени мережі GSM i Wi-Fi на iPad Air у Львові

Українська компанія ICOOLA, яка вже понад 8 років займається професійним ремонтом портативних пристроїв жителів та гостей міста Лева, пропонує найнижчі ціни за заміну антени мережі GSM та WI-FI у разі її пошкодження та ламання. 

Крім низької ціни, однією з переваг ремонту в ICOOLA є швидкість обслуговування, оскільки вже за 30-60 хвилин, в залежності від складності ламання, портативний пристрій буде повернений його власнику у робочому стані. 

Піклуючись про пристрої жителів та гостей Львова, ICOOLA турбується й про стан навколишнього середовища. За один відремонтований пристрій — одне зелене насадження. Й саме так ICOOLA робить свій вклад у покращення екологічної ситуації в країні та всьому світі.