Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ДЕ ВИГІДНО ТА З ГАРАНТІЄЮ ВИКОНАТИ РЕМОНТ IPAD AIR?

Найшвидший, якісний та вигідний ремонт iPad Air здійснює компанія ICOOLA. Понад 8 років професіонали нашого сервісного центру успішно займаються ремонтом планшетів Apple, тому легко справляються із найскладнішими проблемами. У цьому ви легко переконаєтесь особисто.

Коли потрібен ремонт Айпад Аір?

Подумати про ремонт iPad Air слід у будь-яких ситуаціях, пов'язаних із порушенням справності функціонування девайсу. Не рекомендується відкладати звернення до майстрів, якщо планшет:

 • мимовільно вимикається або постійно перезавантажується;
 • не включається взагалі або приймає зарядку;
 • повільно заряджається і швидко розряджається;
 • показує зображення із дефектами;
 • не реагує на команди користувача;
 • показує незрозумілі сервісні повідомлення.

Щоб отримати після відновлення техніки якісний результат, потрібно довірити його тільки професіоналам.

Нюанси ремонту Айпад Аір про які Вам слід знати

Ремонт Айпад Аір має багато нюансів, які неможливо врахувати, не маючи спеціальних знань. У штаті ICOOLA – понад 35 досвідчених інженерів, стаж роботи яких обчислюється трьома роками та більше. Ми маємо все необхідне обладнання, за допомогою якого бездоганно ліквідуємо різні проблеми, що виникають в процесі експлуатації планшета від Apple - iPad Air.

Одна з особливостей цієї техніки - багато деталей скріплюються за допомогою використання спеціального клею. Тому для зняття дисплея необхідно застосовувати паяльний фен. І робити це потрібно віртуозно, щоб не пошкодити вплив високої температури материнську плату. Впоратися з такою роботою може лише висококваліфікований спеціаліст. А у компанії ICOOLA – тільки такі.

Хотілося б застерегти власників iPad Air від спроби заощадити та зайнятися ремонтом самостійно (керуючись інструкцією в інтернеті). У 99 зі 100% – після дилетантського розтину планшета відремонтувати його буде неможливо. І ви на власному досвіді зможете переконатися, що народна мудрість завжди має рацію – скупий платить двічі.

Які поломки ремонтує сервіс ICOOLA в iPad Air?

Будь-яка техніка рано чи пізно потребує ремонту. Охарактеризуємо найбільш часті ушкодження.

Заміна скла та дисплея на iPad Air

Це найпоширеніша поломка. Скло може лопнути при механічному впливі, при дефекті корпусу, через акумуляторну батарею, що здулася, в результаті непрофесійного ремонту, а також при використанні неоригінальних запчастин.

Моделі iPad Air характеризуються тим, що скло склеєне з корпусом спеціальним двостороннім скотчем, і доводиться максимально обережно розклеювати пристрій, застосовуючи підвищену температуру. Якщо міняти лише скло – це набагато дешевше, ніж заміна разом із дисплеєм.

Якщо ж з'являється проблема «зависання» зображення або його повної відсутності, або з'являються чорні смуги, биті пікселі – ймовірно, потрібна заміна дисплея. Причини – механічне пошкодження (наприклад, удар під час падіння) або потрапляння вологи.

Загальний алгоритм ремонту таких несправностей:

 1. розклеюють та знімають скло;
 2. гранично обережно від'єднують конектори та шлейфи екрану;
 3. встановлюють новий екран;
 4. очищають поверхню від залишків клеючої речовини;
 5. склеюють все наново;
 6. здійснюють перевірку роботи пристрою.

Заміна кришки iPad Air

Якщо на задній частині корпусу – кришці – з'явилися подряпини, сколи, вм'ятини, тріщини – слід негайно зробити заміну. Будь-яке подібне пошкодження може призвести до розколу скла або порушити цілісність двостороннього скотчу, що скріплює модуль дисплея.

Така заміна здійснюється за планом:

 • знімають передню панель (із застосуванням спеціального фена);
 • акуратно знімають шлейфи з клавіші Home, динаміків, мікрофона, фронтальної поверхні, виходу навушників, входу мікрофона, кнопки живлення:
 • проводять збірку з підключенням у зворотному порядку.

Щоб уникнути мінімізації ризиків, рекомендується користуватися планшетом у спеціальному чохлі.

Заміна акумулятора iPad Air

Якщо акумулятор iPad Air перестав заряджатися, слід з'ясувати – чи в батареї справа. Для цього зробіть прості маніпуляції:

 • Підключіть гаджет до іншого зарядного пристрою;
 • Спробуйте змінити кут входу зарядного пристрою в гніздо. Якщо заряд пішов - значить, справа в роз'ємі, що розбовтався, його слід поміняти або відремонтувати.
 • Якщо ж зарядка йде, а акумулятор не заряджається – справа лише у ньому.

Планшети від Apple оснащені літієво-полімерними акумуляторами великої місткості. Можливо, у цієї батареї закінчився ресурс (розрахований на 1000-1500 повних циклів заряджання). При заміні акумулятора потрібно повне розбирання пристрою зі зніманням сенсорного скла.

Ремонт материнської плати

Найпоширеніша причина виникнення несправності материнської плати – влучення у пристрій вологи. Струмопровідні елементи окислюються і частина їх виходить з ладу. Потрібно виявити – які саме елементи втратили працездатність. Мікросхеми материнської плати знаходяться дуже близько одна до одної, тому ремонт може провести лише досвідчений майстер із застосуванням спеціалізованого обладнання. Тестування та заміна проводяться дуже акуратно, поетапно.

Відзначимо, що ми відновлюємо не тільки планшети, а й виконуємо ремонт iPhone 11 Pro з гарантією і використовуємо лише оригінальні запчастини!

Ремонт кнопок

Активне використання планшета може призвести до несправностей кнопок та гнізда. Це проявляється такими ситуаціями:

 1. гніздо навушників не працює – можливо пошкоджений шлейф з роз'ємом;
 2. не підключається зарядний пристрій – можливо, роз'єм пошкоджено;
 3. пристрій не вмикається – не працює кнопка включення;
 4. не працює Home – може бути пошкоджено саму кнопку або з'єднання кнопки зі шлейфом.

Причини виникнення несправностей різні. Найчастіше це вплив вологи, внаслідок чого контакти окислюються. Якщо не вдається прибрати окиснення, кнопку необхідно змінити. Також досить часто пошкодження контактів або їх повний розрив відбувається в результаті механічного впливу (при падінні). Може статися обрив струмопровідної доріжки на друкованій платі або ще якісь порушення.

Важливо встановити суть ушкодження, тоді можна вирішувати – який ремонт знадобиться. Наші майстри швидко знайдуть причину та здійснять ремонтні роботи. І обов'язково перевірять iPad Air на наявність інших несправностей.

Ремонт камери iPad Air

При виникненні проблем з автофокусом, зниження якості фото, що здійснюються планшетом, виникає необхідність ремонту або заміни камери. Причини можуть бути такими:

 • пошкодження камери механічним впливом;
 • попадання вологи;
 • програмний збій;
 • порушення шлейфу, що з'єднує камеру та материнську плату;
 • ушкодження материнської плати.

У будь-якому разі – втручання майстра не уникнути. Він діагностує поломку та усуне наслідки.

Ремонт динаміка

Після падіння або намокання планшета цілком імовірно, що динамік, якщо й не перестане працювати, може спотворювати звуки. Таке трапляється і через системний збій, попадання у динамік пилу або бруду. Ще одна причина – використання шкідливих програм, які мають функцію Gain – посилення звукового сигналу. Це вкрай негативно впливає на діяльність аудіосистеми.

Застосувавши спеціальні прилади, ми швидко з'ясуємо - чи можна відремонтувати динамік або з'ясуємо доцільність його заміни.

Ремонт мікрофону

Аналогічні причини можуть пошкодити мікрофон або його контакти. Наші майстри впораються із заміною протягом години.

Ремонт після «утоплення»

Падіння iPad Air у воду може виявитися фатальним. Щоб врятувати девайс, потрібно швидко вийняти його з води (або іншої рідини), вимкнути та максимально швидко доставити до майстра. Не слід робити спроб самостійно просушити планшет феном, занурювати його в рис або ще щось. Це лише посилить проблему. Усередині пристрою, в який потрапила рідина, починається невблаганна руйнація контактів, замикання плати, розвиток корозії. Якщо Айпад ще можна повернути до життя – наші спеціалісти це зроблять – зроблять розбирання, сушіння, хімічне чищення.

Ми знаємо, наскільки важливі гаджети для користувачів, тому гарантуємо 100% якість роботи при зверненні за ремонтом iPhone 12 Про в ICOOLA!

Гарантії на ремонт iPad Air від сервісу ICOOLA

Ми обов'язково надаємо гарантії на ремонт iPad Air від сервісу ICOOLA. На будь-яку деталь, встановлену у ваш Айпад у нашій компанії, ми дамо офіційну гарантію 1 місяць. Це не стосується лише акумуляторних батарей – для них є окремі правила.

Вартість ремонту iPad Air у Львові та Україні?

Компанія ICOOLA відрізняється демократичним підходом до цінової політики, тому вартість ремонту iPad Air у Львові, Києві чи іншому місті країни, у нас виявиться дешевою, ніж у будь-якій іншій організації.

Ви можете зробити діагностику безкоштовно. Навіть якщо ви не ремонтуватимете Айпад у нас – грошей з вас ніхто не вимагатиме.

Загальна вартість ремонту залежить від того, які деталі будуть змінюватись, а також від складності роботи. Але можете бути впевнені – у нас фіксовані ціни та рівень їх нижчий, ніж в інших компаніях. Вам не доведеться переплачувати. Якщо ви живете в іншому місті – ми з радістю здійснимо ремонт гаджета, проте в такому випадку Вам прийдеться скористатися послугами Нової Пошти.

Ремонт iPad Air: ціна
800 грн
1 400 грн
650 грн