Заміна дисплею на iPad 5

Заміна дисплею на iPad 5
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 200 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Дисплей на iPadнайбільш вразлива частина агрегату, до якої треба берегти як зіницю окаЧерез свої конструктивні особливості він чутливий до механічних впливів та пошкоджень. Дисплей нерідко потребує заміни, якщо на ньому є тріщини та інші негаразди.

Особливості заміни дисплею

Якщо на планшеті було пошкоджено скло, але не працює сенсорна частина, то треба поміняти скло, окремо від екрана. Це буде дешевше, однак ніяк не вплине на функціоналі апарату. Власник отримує такий же IPad, яким він був в магазині.

Якщо гаджет пережив сильний  удар або впав з висоти, то може бути пошкоджена матриця LCD. Але це поламання сильніше вдарить по кишені, тому що це найдорожча частина IPad. Якщо на екрані планшета власник побачив смугу, чорні плями або зникло зображення, то дисплей потрібно міняти.

Як міняють дисплей Айпаду в компанії ICOOLA

Спочатку майстри нашої фірми роблять діагностику пристрою. Цей процес передбачає наступні кроки:

  1. Пристрій розбирають. Внутрішня частина акуратно знімається та уважно вивчається майстрами, щоб виявити проблеми.
  2. Спеціалісти повністю перевіряють працездатність усіх складових планшету.
  3. Майстри шукають пошкодження та знаходять компоненти, які підходять до пристрою.
  4. Сам ремонт.
  5. Міняють дисплей на IPad 5.
  6. Збирають докупи усі запчастини з новим екраном.

Можна і самостійно зробити заміну дисплею на IPad 5, використавши для цього всі наявні вдома засоби та інструменти. Проте, після цього можуть виникнути проблеми. Краще не ризикувати та звернутися до кваліфікованих спеціалістів з компанії ICOOLA у Львові. Отримати консультації можна за телефоном: 0 800 602 250.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple міняє дисплей Айпад 4 з гарантією, адже ми – це сучасний сервіс!

Але спеціалісти компанії не радять самим міняти дисплей на айпаді. Тому що, власник може зіткнутись з наступними ризиками:

  • Відсутність необхідного матеріалу.
  • Неможливість вибрати клей.
  • Пошкодження шлейфу.

Переваги ICOOLA для заміни дисплею IPad 5

ICOOLAце не просто сервісний центр, який ремонтує техніку Apple, це екобренд, що постійно дбає про навколишнє середовище, відновлює айпади та айфони, та продає якісні пристрої від «яблучного» гіганту.

Спеціалісти нашої фірми можуть ліквідувати будь-яку проблему. У офісі компанії кожен власник Apple отримає підтримку і консультацію щодо ремонту гаджету.

Також ми недорого та швидко надаємо послуги. Простий ремонт пристроїв буде займати десь годину. Наші спеціалісти усунуть будь-яку неприємність та роблять це в найкоротші терміни. Ваша техніка буде як нова!