iPhone 14 бу відновлений

Чому варто купити iPhone 14 у магазині ICOOLA?

Сучасний гаджет привертає увагу багатьох людей по всьому світу. Нова модель популярного смартфона, офіційно представлена 7 вересня 2022 року, стала відразу затребувана користувачами. У базовій складовій «яблучній» лінійці виробником покращено апаратну начинку, програмне забезпечення.Порівняно з попередніми моделями ціна iPhone 14 дещо вища. Смартфони завдяки розширеній підтримці eSIM надають своїм власникам можливість миттєвого перемикання між різними операторами мобільного зв'язку.

Вибрати відповідний всім стандартам якості телефон можна в ICOOLA - першому в Україні інтернет-магазині відновлених моделей Apple. Вартість на 100% справного девайсу безумовно тішить покупців. Купити iPhone 14 після відновлення може кожен бажаючий стати власником моделі з повною комплектацією та гарантійним терміном обслуговування 12 місяців, у відмінному зовнішньому та внутрішньому стані. Варто зазначити, що наші досвідчені та кваліфіковані майстри використовують у роботі лише оригінальні запчастини. Виключити подальші можливі проблеми у відновленому пристрої допомагає першокласне трирівневе тестування. Ми пропонуємо найнижчі за територією України ціни на виправлені після пошкоджень «яблучні» моделі.

Оновлена камера iPhone 14

Якість зйомки має важливе значення для більшості користувачів смартфонів. Модель із нової лінійки оснащена двома основними камерами (ширококутною, надширококутною). Роздільна здатність кожної з них становить 12 МП. Завдяки збільшеній площі матриці сенсора основної камери відбувається більше на 50% захоплення світла. Таке оновлення покращує зйомку за зниженого рівня освітленості.

Нестандартним для серії змін зазнала і фронтальна камера iPhone 14. Ця складова моделі отримала підтримку автофокусування. Раніше параметр був фіксований. Тепер отримати деталізовані кадри можна навіть зблизька. Збільшена чіткість знімків також зумовлена значною доробкою технології Deep Fusion.

Стабілізувати відеозйомку допомагає режим Action. Плавність забезпечується при:

  • вібраціях;
  • зміщення;
  • трясіння.


Запобіганню впливу вищезгаданих факторів на відео сприяє застосування повного розміру сенсора, що імітує зйомку зі штатива.

Технологія Photonic Engine використовується для усунення дефектів, що виявляються на фото через недостатнє освітлення (наприклад, шумів). Примітна особливість алгоритму - можливість взаємодії як із основною, так і з фронтальною камерою. Таким чином, у користувачів моделі є можливість створювати першокласні знімки навіть за явної нестачі світла.

Акумулятор iPhone 14

Збільшення показників батареї найчастіше зумовлюються відповідними змінами продуктивності чіпів, яскравості екрану. Акумуляторна ємність є одним із найважливіших параметрів при виборі сучасного смартфона. У базовій версії 14 лінійки цей параметр складає 3279 мА/год. Відповідно до цього показника, автономна робота пристрою при його активному використанні здатна змінюватись в межах від 7 до 8 годин.

Акумулятор iPhone 14 може швидко розряджатися через такі фактори:

  • роздача інтернету на інші девайси;
  • використання безлічі програм у фоновому режимі;
  • залучення ресурсомістких редакторів, ігор;
  • завантаження резервної копії.


Щоб нормувати витрати ємності, яку має батарея iPhone 14, необхідно відстежити затратні програми. Продовжити роботу акумулятора можна за допомогою видалення або обмеження доступу енерговитратних програм до служби мобільного зв'язку, геолокації.

Заряджати модель рекомендується за допомогою спеціального блоку живлення до 30 Вт. Необхідно пам'ятати про те, що збільшити швидкість заряду АКБ за допомогою потужнішої варіації зарядки не вдасться. Доцільно враховувати і те, що заряджені до 70% батареї здатні витримати 1200-2000 циклів, до 100% - 300-500.

Потужність процесора iPhone 14

Збільшена продуктивність кожної нової лінійки «яблучних» пристроїв ґрунтується на розробці та вдосконаленні чіпсетів. Основа чіпа базової моделі - процесор iPhone з 6 ядрами, 2 з яких продуктивні та 4 енергоефективні. Трикластерна архітектура використовувалася як база для A15 Bionic, що дозволяє виконувати безліч команд. Чіп тестувався під час виконання різних завдань, визначальних кількість оброблюваних смартфоном за одиницю часу операцій. Високі оцінки було отримано у всіх таких тестах.

Оперативна пам'ять, що також впливає на продуктивність девайса, становить 6 Гб. Таким чином, порівняно з попередніми моделями, вся 14 лінійка додатково отримала 2 Гб. Приріст параметра визначає те, що гаджет здатний набагато швидше опрацьовувати великий обсяг інформації.

Цифрова обробка сигналів у режимі реального часу та апаратне прискорення виконується співпроцесором. Виконання до 15.8 трлн операцій на секунду покладено на Neural Engine.

Чи став кращий екран iPhone 14?

Зображення на базовій конфігурації лінійки, як і попередніх «яблучних» моделях, відображаються яскраво і чітко. Відмінна деталізація підтримується відмінною якістю, що має екран iPhone 14. Діагональ мобільного девайсу — 6,1". Соковитість картинок забезпечується гаджетом повною мірою. Факт обумовлений тим, що при виготовленні екрана виробником застосовувалася технологія OLED з ProMotion.

  • щільність пікселів – 458 на дюйм;
  • роздільна здатність - FullHD + (2532×1170);
  • частота оновлення - 60 Гц.


Оригінальний дисплей iPhone 14 чудово справляється з поставленими перед ним завданнями. Така складова мобільних гаджетів при перегляді відеороликів дарує їх користувачам цілісну картину та вражає першокласними зображеннями.

Підтримка HDR допомагає отримати детальне та насичене відтворення відео. Завдяки TrueTone також збільшується якість зображення, оскільки вона дозволяє автоматично налаштувати баланс білого та рівень яскравості. З урахуванням відображуваного на екрані контенту ProMotion регулює частоту його оновлення. Використання цієї технології сприяє негайній реакції сенсора на дотику, плавного відтворення. Водночас заощаджується витрата заряду акумулятора.

Якою буде ціна iPhone 14 у 2023 році?

Зниження вартості фірмових телефонів здебільшого аргументується появою нової лінійки. Але навіть така причина може виявитися недостатньо вагомою для тотального цінопаду на «яблучні» моделі. Швидше за все, ціна iPhone 14 базової версії у 2023 році дещо знизиться. У той же час цього не варто очікувати і щодо професійних моделей Plus, Pro та Pro Plus.

Придбати таку фірмову техніку, як Айфон, за доступною вартістю, завжди можна у відновленому варіанті. При виборі магазину варто звертати увагу на перевірені та досвідчені компанії, які використовують у своїй роботі оригінальні запчастини.