Заміна дисплею на iPad 8

Заміна дисплею на iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
4 900 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Компанія Apple славиться виготовленням довговічних гаджетів з найкращих матеріалів. Але ніхто не скасовував людської необережності, недбайливості та неакуратності. Ми впускаємо гаджети на тверді поверхні, вони падають з різної висоти, зазнають ушкоджень. Це абсолютно нормально, адже у житті виникають різні ситуації, внаслідок яких пристрої можуть зазнавати ламань. Однією із проблем, з якими часто звертаються до сервісного центру є ламання дисплею на iPad. 

Як зрозуміти, що мій Айпад 8 (2020) потребує заміни дисплею?

Досить часто користувачі технікою плутають ламання дисплею і тачскріну. Розберемо окремо, які функції виконують ці дві абсолютно різні складові. 

Тачскрін це та частина айпада, яка реагує на натиски, тому при його ламанні планшет реагуватиме на дотики, сенсор не працюватиме. Дисплей — важлива деталь, завдяки якій ми бачимо зображення на екрані айпада. Тобто при ламанні виникатимуть плями, лінії невідомого походження, в зоні яких не буде нічого видно, іноді навіть весь екран стає чорним. 

Звісно, у таких випадках користуватися гаджетом неможливо і він перетворюється на безкорисний шматок заліза. Рекомендуємо звернутися відразу до сервісного центру, де спеціалісти швидко розв’яжуть таку проблему. Не намагайтеся нічого відремонтувати вдома, це може спричинити появу ще більшої кількості ламань, що пов’язано з відсутністю досвіду, спеціальних інструментів і обладнання.

Як відбувається заміна дисплею на iPad 8 (2020)?

  1. Професіонали оглядають планшет, роблять його діагностику і знаходять причину ламання.
  2. За допомогою спеціальних приладів обережно знімається старий дисплей і встановлюється новий.
  3. Робітники оглядають айпад, перевіряють чи усунена проблема.

Перша реакція у користувача при баченні чорного екрану планшета — паніка і думка про те, що доведеться купувати новий за велику суму. Не слід засмучуватись раніше потрібного, краще проконсультуватися зі спеціалістами сервісного центру ICOOLA у місті Лева. 

Якщо хочете уточнити якісь деталі з приводу ремонту, телефонуйте за номером: 0 800 602 250. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити дисплей на Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Чому слід звернутися до сервісного центру ICOOLA при виникненні ламання на iPad 8 (2020)?

Ми на ринку вже понад 8 років, вважаємо себе клієнтоорієнтованою компанією, де працюють лише найкращі професіонали з досвідом роботи більше 3-ох років. Вони відремонтують ламання будь-якого рівня складності за 30-60 хвилин і повернуть вам пристрій, яким ви знову зможете користуватися.

Також ми турбуємося про стан навколишнього середовища і саджаємо 1 дерево за 1 відновлений у наших стінах пристрій.