Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ЧОМУ ICOOLA.UA НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ, ЩОБ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА РЕМОНТОМ IPAD 8 2020?

Ми пропонуємо найкращі послуги по ремонту iPad 8, адже розуміємо наскільки важливо довірити свій планшет Apple професіоналам. Компанія Айкула працює на ринку сервісів понад 8 років і за цей час досконало оволоділа навичками зі швидкого ремонту будь-якої яблучної техніки.

Які ціни на ремонт Айпад 8 у нашому сервісі?

Ми пропонуємо лише найнижчі ціни на ремонт iPad 8 2020, адже розуміємо, що скористатись доступним ремонтом хоче кожен. В своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні компоненти та співпрацюємо з найбільшими постачальниками запчастин напряму. Оберіть поломку, яка трапилась з вашим планшетом та оформіть замовлення на нашому сайті, дочекайтесь зворотного дзвінка менеджера, щоб підтвердити замовлення. Ми цінуємо час клієнтів і будь-який ремонт виконуємо поза чергою, то ж, відвідавши наш сервіс ви можете очікувати на справний девайс уже через декілька годин!

Які гарантії надає компанія Айкула при ремонту iPad 8?

Звернувшись у наш сервіс ви можете бути впевнені у якості виконаного ремонту, адже ми використовуємо лише оригінальні запчастини. До того ж кожен девайс після відновлення проходить 3-етапи тестування, то ж, ймовірність, що ми виконаємо свою роботу недосконало - зведена до мінімуму. Відзначимо, що після виконаного ремонту кожен клієнт отримає гарантію на 1 місяць.

Ремонт iPad 8: ціна
800 грн
5 300 грн
3 300 грн