Заміна корпусу на iPad 8

Заміна корпусу на iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 600 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Під час користування гаджетами бувають випадки, коли пошкоджується корпус, на ньому виникають подряпини, вм’ятини внаслідок падінь і ударів. Хоча компанія Apple стверджує, що корпуси iPad виготовлені з найміцніших та найнадійніших матеріалів, такі проблеми все одно виникають. Якщо ви хочете ліквідувати ламання такого роду, то завжди можете звернутися до сервісного центру ICOOLA у місті Лева. Якщо перед цим ви хочете уточнити якість деталі, то звертайтеся за номером телефону: 0 800 602 250. 

Причини деформації корпусу Айпад 8 (2020)

Будь-яке ламання, що виникає має певну причину. Не завжди власник винен у цьому, але основні причини можуть бути такими:

  • Бракована партія товарів.
  • Здуття батареї, яка потребує заміни.
  • Недбала експлуатація. Ви випадково впустили пристрій, він впав на підлогу, плитку або асфальт і виникли тріщини, вм’ятини та подряпини.

Не намагайтеся відремонтувати щось самостійно вдома, ви не зможете це зробити ідеально, якщо у вас відсутні професійні інструменти. Не ризикуйте, а краще дайте зайнятися цим ділом майстрам.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити корпус Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Як відбувається заміна корпусу iPad 8(2020)?

  1. Ви звертаєтеся до нас з деформацією корпусу iPad.
  2. Спеціалісти з великим досвідом роботи виконують діагностику планшета, вирішують, що надалі необхідно робити.
  3. Професіонал акуратно знімає дисплей та інші деталі, щоб нічого не пошкодити та змінює корпус. Це робиться за допомогою спеціальних інструментів та приладів, ми використовуємо лише оригінальні деталі.
  4. Після заміни корпусу відбувається його детальний огляд, перевірка на відсутність деформацій.
  5. Планшет повертається до ваших рук цілим та неушкодженим.

Куди звернутися для змінити корпус на моєму Айпад 8 (2020)?

Швидше до сервісного центру ICOOLA у Львові! Ми на ринку вже понад 8 років, наші професіонали зі стажем роботи більше 3-ох років максимально швидко ліквідують будь-яке ламання за найкоротший проміжок часу. Усе, що потребується від вас — звернутися до нас по допомогу. Про усе інше, що стосується нас, ми піклуємося самі. Наше завдання — повернути до ваших рук пристрій з ліквідованим ламанням.

Чи задумуєтесь ви над станом екології сьогодні? Наша відповідь: так, так і ще раз так. Ми вважаємо себе renew-компанією: саджаємо одне дерево у місті за один відновлений гаджет.