Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad Air

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad Air
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Однією з переваг користування портативними пристроями, у тому числі й iPad Air, є доступ до мережі Інтернет за допомогою WI-FI або ж 3G чи 4G. Звичайно, набагато зручніше та комфортніше для постійного користувача iPad Air мати можливість користуватись Інтернетом на високій швидкості, у той час, як питання про стабільне приєднання до мережі Інтернет навіть не обговорюється, оскільки, ясна річ, це є запорукою дійсно якісного Інтернету. 

То ж робити, якщо все ж таки портативний пристрій не може під’єднатися до Wi-Fi? Скоріш за все, причину несправності слід шукати у тому, як побудована спеціальна мікросхема, що відповідає за стабільне та безперебійне підключення до мережі Інтернет через портативний пристрій, та де саме порушена робота її механізму. 

Чому необхідна заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad Air?

Після купівлі портативного пристрою навряд чи можна спостерігати будь-які проблеми з підключенням до мережі Інтернет, якщо вдалось налаштувати інтернет-з'єднання так, як цього вимагає інструкція виробника. Хоча рідко можна натрапити на ламання, що спричинене наявністю виробничого браку. У разі виявлення такої несправності користувачу iPad Air знадобиться гарантія, тому й ремонт або ж заміна деталей портативного пристрою просто ж не знадобиться. 

І все ж у більшості випадків користувач iPad Air стикається з несправностями через неправильну експлуатацію портативного пристрою, через що й виходить з ладу мікросхема Wi-Fi. Хоча ламання такої мікросхема пов’язане не тільки з порушенням стандартних правил корисного користування, але й операційний збій, встановлення неліцензійної операційної системи, механічні пошкодження, потрапляння вологи у портативний пристрій.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити мікросхему Вайфай на Айпад 8 за найдоступнішою ціною!

Найнижчі ціни у Львові: Швидка заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad Air 

Українська компанія ICOOLA, яка понад 8 років займається професійним ремонтом, та гарантує швидку заміну пошкоджених деталей на iPad Air, для виявлення несправності проводить діагностику пристрою. Діагностика проводиться перед тим, як майстер переходить до ремонту та заміни деталі, щоб гарантувати точне встановлення пошкодженої ділянки, що потребує ремонту. 

ICOOLA пропонує найнижчі ціни за обслуговування та ремонт портативного пристрою, швидкість ремонту, адже заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad Air проводиться всього лиш за 30-60 хвилин, хоча тривалість ремонту залежить від складності ламання. 

Після ремонту портативного пристрою ICOOLA висаджує одне зелене насадження, але тільки у разі, якщо вдалось відновити нормальну роботу iPad. Більше інформації про сервіс та зелену ініціативу ICOOLA можна отримати за номером телефону 0 800 602 250.