Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
410 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Задня частина планшету iPad 3 (2012) виготовлена з листового алюмінію. У нижній його частині розмістився провідний роз'єм. Цей роз'єм є необхідним для зарядки батареї або синхронізації пристрою з персональним комп'ютером. 

У разі виходу деталі з ладу порушується нормальна робота гаджету. Причиною зламу може бути зарядка, що не відрізняється високим рівнем якості, або ж уже не придатна для роботи акумуляторна батарея.  

Особливості заміни роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012)

Алгоритм дій щодо відновлення роботи пристрою тісно пов'язаний з причиною виходу iPad 3 (2012) з ладу. Окрім несправності в акумуляторі, у сервісному центрі можуть натрапити на пил та бруд, що накопичується у роз’ємі у процесі користування гаджетом. Деколи причини зламу більш ніж очевидні — контакт з водою призводить до окислення деталей. Ба більше, достатньо лиш одного удар, щоб порушити нормальне функціонування деталей iPad 3 (2012).

До речі, крім послуг ремонту, на нашому сайті, ви можете купити iPhone 7 Plus з гарантією 1 рік і безкоштовною доставкою!

Як замінити роз'єм зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012)?

Для швидкої заміни роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012) фахівці ICOOLA слідують простому алгоритму дій:

  • Спершу виявляється причина несправності шляхом розбору пристрою. 
  • Загальна діагностика пристрою є ефективним методом для усунення й інших несправностей, тому майстри оперативно перевіряють, чи всі складові iPad 3 (2012) є у хорошому стані.
  • Підбір деталей здійснюється відповідно до моделі пристрою, для повернення працездатності пристрою. 

Попри те, що клієнти ICOOLA у Львові спершу намагаються усунути несправності у домашніх умовах, ремонт пристрою після такого втручання може ускладнити відновлення працездатності гаджету у сервісному центрі. Тому спеціалісти рекомендують оперативно звернутись до ICOOLA за номером телефону 0 800 602 250, та уточнити необхідні деталі щодо ремонту у телефонному режимі. 

Ба більше, проводячи ремонт дома, не завжди є необхідні деталі та інструменти, щоб віднайти несправність та оперативно її усунути. У більшості випадків банальна відсутність необхідного досвіду у ремонті стає на заваді. 

А ви знали, що наш сервіс здатний відремонтувати більшість поломок iPhone 11 Pro за 15 хвилин?

Чому обирають ICOOLA для заміни роз'єм зарядки/синхронізації на Айпад 3 (2012)?

  • ICOOLA, яка має 8-літній досвід роботи на українському ринку, набирає команду майстрів з досвідом роботи не менше 3-х років, що є запорукою успішного та швидкого ремонту у Львові. 
  • У ICOOLA найнижчі ціни у Львові!
  • Тривалість ремонту — не більше як годину. 
  • До того ж ICOOLA дбає про навколишнє середовище, адже за один iPad, що вдалось відремонтувати, у місті Лева з'являється ще одне зелене насадження.