Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
450 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Задня частина планшету iPad 3 (2012) виготовлена з листового алюмінію. У нижній його частині розмістився провідний роз'єм. Цей роз'єм є необхідним для зарядки батареї або синхронізації пристрою з персональним комп'ютером. 

У разі виходу деталі з ладу порушується нормальна робота гаджету. Причиною зламу може бути зарядка, що не відрізняється високим рівнем якості, або ж уже не придатна для роботи акумуляторна батарея.  

Особливості заміни роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012)

Алгоритм дій щодо відновлення роботи пристрою тісно пов'язаний з причиною виходу iPad 3 (2012) з ладу. Окрім несправності в акумуляторі, у сервісному центрі можуть натрапити на пил та бруд, що накопичується у роз’ємі у процесі користування гаджетом. Деколи причини зламу більш ніж очевидні — контакт з водою призводить до окислення деталей. Ба більше, достатньо лиш одного удар, щоб порушити нормальне функціонування деталей iPad 3 (2012).

До речі, крім послуг ремонту, на нашому сайті, ви можете купити iPhone 7 Plus з гарантією 1 рік і безкоштовною доставкою!

Як замінити роз'єм зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012)?

Для швидкої заміни роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 3 (2012) фахівці ICOOLA слідують простому алгоритму дій:

  • Спершу виявляється причина несправності шляхом розбору пристрою. 
  • Загальна діагностика пристрою є ефективним методом для усунення й інших несправностей, тому майстри оперативно перевіряють, чи всі складові iPad 3 (2012) є у хорошому стані.
  • Підбір деталей здійснюється відповідно до моделі пристрою, для повернення працездатності пристрою. 

Попри те, що клієнти ICOOLA у Львові спершу намагаються усунути несправності у домашніх умовах, ремонт пристрою після такого втручання може ускладнити відновлення працездатності гаджету у сервісному центрі. Тому спеціалісти рекомендують оперативно звернутись до ICOOLA за номером телефону 0 800 602 250, та уточнити необхідні деталі щодо ремонту у телефонному режимі. 

Ба більше, проводячи ремонт дома, не завжди є необхідні деталі та інструменти, щоб віднайти несправність та оперативно її усунути. У більшості випадків банальна відсутність необхідного досвіду у ремонті стає на заваді. 

А ви знали, що наш сервіс здатний відремонтувати більшість поломок iPhone 11 Pro за 15 хвилин?

Чому обирають ICOOLA для заміни роз'єм зарядки/синхронізації на Айпад 3 (2012)?

  • ICOOLA, яка має 8-літній досвід роботи на українському ринку, набирає команду майстрів з досвідом роботи не менше 3-х років, що є запорукою успішного та швидкого ремонту у Львові. 
  • У ICOOLA найнижчі ціни у Львові!
  • Тривалість ремонту — не більше як годину. 
  • До того ж ICOOLA дбає про навколишнє середовище, адже за один iPad, що вдалось відремонтувати, у місті Лева з'являється ще одне зелене насадження.