Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 8

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
920 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Доволі часто до сервісних центрів звертаються люди з ламанням роз’єму зарядки-синхронізації, що розташований у нижній частині айпада. Звісно, без можливості зарядки пристрою ви не зможете ним користуватися. Бувають випадки, коли айпад заряджається лише при певному положенні кабелю Lightning, іноді працює через раз. Якою б не була ситуація, досить мучити себе та гаджет — зверніться до сервісного центру ICOOLA у Львові.

Причини ламання роз'єму зарядки/синхронізації на Айпад 8 (2020)

Що при ламанні гнізда зарядки-синхронізації, що при ламанні табеля Lightning виникатимуть проблеми під час зарядки пристрою і його підключення до персонального комп’ютера. При ламанні дроту досить просто купити новий, а ось при виході з ладу роз’єму без допомоги спеціалістів не обійтися.  Причини виникнення такої ламання:

  • Гніздо живлення використовується кожного дня, іноді навіть по декілька разів. Воно часто піддається фізичному навантаженню з боку власника: якщо занадто сильно натискати при вставлянні кабелю, то з часом елемент відривається від плати, в яку впаяний.
  • Попадання води та, як наслідок, окислення внутрішніх елементів.
  • Неякісна збірка (наприклад, після попереднього ремонту планшета).
  • Механічне пошкодження (удар, падіння пристрою).

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити роз'єм зарядки/синхронізації на iPad 7 за найдоступнішою ціною!

Як замінити роз'єм зарядки/синхронізації на iPad 8 (2020)?

Коли до нас звертаються клієнти з таким видом ламання, то спеціалісти слідують інструкції:

  1. Огляд, діагностика усього пристрою. Це необхідно для того, щоб дізнатися, чи є ще якісь ламання, крім гнізда зарядки-синхронізації, оскільки досить часто при ламанні роз’єму відбувається порушення нормального функціонування деталей, що знаходяться поруч. 
  2. Визначення причини ламання. 
  3. Ремонт гаджета. У більшості випадків доводиться змінювати роз’єм синхронізації на новий, при цьому деталі та інструменти підбираються відповідно до моделі айпада.
  4. Перевірка справності елементів після ремонтування.

Куди можна звернутися при ламанні роз'єму зарядки/синхронізації на Айпад 8 (2020)?

Звісно до компанії ICOOLA! Наші спеціалісти з досвідом роботи не менше 3-ох років виконають ремонт гаджета за 30-60 хвилин. Сервіс, ціни, клієнтоорієнтованість вас приємно здивують. Якщо виникли питання — телефонуйте: 0 800 602 250.

Не забувайте також про те, що після ремонту вашого гаджета у місті з'явиться одне молоде деревце, оскільки ICOOLA — renew компанія.