Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 3

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 3
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
540 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Сучасне оснащення, без якого ми вже не уявляємо свого життя, часто потребує ремонту. Для того, аби отримати дійсно якісний підхід до сервісу та обслуговування, обирайте надійну компанію в обличчі команди досвідчених фахівців ICOOLA. Ми гарантовано надамо послугу з ремонту заміни шлейфу кнопок гучності на Айпад у Львові за найнижчою ціною. 

Як усувається ламання шлейфу кнопок Айпад 3 (2012)? 

Якщо ви помітили, що ваш пристрій повільно реагує на запуск кнопок, що відповідають за гучність, або взагалі не виконують команди натиску - це вже причина звернутися до сервісу ICOOLA. 

Проблема може полягати у механічних пошкодження, виходу з ладу роботи навушників, або потрапляння води у шлейф клавіш. Для виконання ремонту ви можете залишити iPad 3 (2012) у нашому сервісному центрі, або почекати поки буде виконуватися послуга з його починки. Як саме це відбувається?

  1. Майстер оглядає обладнання та виносить вердикт, стосовно причини ламання та рішення з приводу того - чи можна привести Айпад у робочий стан та замінити кнопки гучності або налагодити роботу вже наявних деталей. 
  2. Під час огляду, наш спеціаліст оголосить вартість ремонту та надання послуги в цілому та запропонує вам варіанти, якщо такі можливі. 
  3. Заміна кнопок гучності на iPad 3 (2012) відбувається не довгий період, а з виконання робіт, клієнту надається гарантія. 

Ми використовуємо спеціальне обладнання для надання точної діагностики проблеми, та проводимо заміну тільки якісними оригінальними деталями. 

Відзначимо, що ми також відновлюємо Apple iPhone, у нас ви можете безкоштовно продіагностувати iPhone навіть, якщо відмовитеся від подальшого ремонту!

Чому слід звернутися до фахівців ICOOLA

  • ICOOLA - це фахівці які знають свою справу у досконалості, досвід нашої роботи - більше ніж 8 років. 

  • Наш підхід - це не просто рутинне виконання поставлених задач, ми піклуємось про довкілля, екологічність стала певним брендом ICOOLA. Тому ми запровадили правило - компанія садить 1 дерево за 1 відновлений iPhone. 

  • Ми працюємо оперативно та надаємо кожному нашому клієнту гарантію якісного виконання ремонту. В залежності від того, який саме випадок пошкодження кнопок гучності iPad 3 (2012), ми виконаємо таку задачу максимально швидко, а саме від 30 хв до 60 годин.

  • Сервісний центр ICOOLA використовує тільки сучасне обладнання, а також оригінальні деталі для ремонтів будь-які складності. 

  • У нас найнижчі ціни, та завжди надійне обслуговування, з яким користувачі мають впевненість у довготривалому використанні пристрою після проведення ремонту. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але і пропонуємо кожному скористатися ремонтом і замінити кнопки гучності iPhone 6 за найдоступнішою ціною!