Чистка iPhone X від води

Чистка iPhone X від води
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Частка після попадання вологи на Айфон Х.

Всі гаджети від компанії Apple досить чутливі до контакту з рідиною. Айфон Х - не виняток. Якщо потрапляє вода у внутрішню частину, то необхідно негайно звертатися за допомогою в сервісний центр. Частка після попадання вологи на iPhone X професійними майстрами допоможе повернути гаджет до нормального режиму роботи. Зустрічаються різні ситуації - падіння телефону в сніг, воду, ванну і так далі. Головне вчасно звернутися до фахівців в сервісний центр. Недбале використання телефону може призвести до того, що він досить швидко вийде з ладу. Але, якщо на корпус Айфона Х потрапила рідина, то виправити ситуацію за короткі терміни цілком реально.

Що категорично заборонено робити після попадання вологи на Айфон Х?

Після того, як на смартфон все ж потрапила рідина необхідно пам'ятати, що не можна:

 • Сушити iPhone X за допомогою звичайного фена. Дана дія тільки зашкодить телефону. За рахунок нагріву пристрою, волога ще більш швидко розійдеться по смартфону. А після висихання може утворитися корозія, наслідки якої незворотні для гаджета;
 • Проводити обсушіваніе телефону на батареї. Навіть в даному випадку перегрів погано вплине, так само як і вода на роботу гаджета. В першу чергу через такого дії постраждає зарядний акумулятор, але, можуть бути й інші наслідки;
 • Включати телефон. Якщо у внутрішній частині є волога, то в процесі роботи телефону відбудеться коротке замикання. Це призведе до того, що можуть згоріти важливі для роботи компоненти. І в процесі ремонту необхідно буде заплатити не тільки за чистку після попадання вологи на Айфон Х, а й заміну важливих мікросхем.

Що потрібно робити, якщо Айфон Х потрапив в воду?

В першу чергу рекомендується вимкнути телефон, якщо цього ще не сталося. У випадку якщо цього не зробити, то у внутрішній частині, можуть відбуватися замикання до того моменту, поки буде присутній харчування. Не потрібно класти гаджет в рушник, так як це тільки нашкодити йому. Важливо після попадання рідини в телефон, стежити, щоб він самостійно не включався. Необхідно в найкоротші терміни звернутися за допомогою до фахівців. Тільки таким чином, Айфон Х можна буде врятувати і повернути до нормального режиму роботи.

Чому не можна самостійно проводити чистку після попадання вологи на Айфон Х?

У будь-якому випадку потрібно звертатися до фахівців, так як тільки професійна техніка може зробити чистку телефону. Крім цього варто врахувати:

 • Всі шкідливі властивості рідини на смартфон. Коли вода потрапляє під кришку Айфона Х, відбуваються короткі замикання мікросхем. Рідина має струмопровідні властивості і це погано впливає на роботу будь-якого телефону. Не завжди можна виправити дану ситуацію, якщо вода потрапила у внутрішню частину, і в даний момент відбулося одне єдине замикання, то змінити нічого не вдасться;
 • Небезпечні рідини. Набагато небезпечніше для пристрою, якщо під кришку потрапляє не вода, а наприклад сік, каву або мінералка.

Є багато порад, які допоможуть, а тільки витратять цінний час. Наприклад, досить відомий рада - занурити телефон в рис. Даний варіант, навіть при максимальній гігроскопічності продукту не допоможе витягнути вологу з зазорів і мікросхем Айфона Х. У будь-якому випадку необхідно якомога раніше звернутися в сервісний центр. Якщо, це не зробити, то дорогоцінний час буде втрачено. Згідно зі статистикою, більше 80% власників гаджетів не поспішають звертатися по допомогу. Якщо навіть вода висохне всередині телефону, то перетвориться на сухий осад і нічим хорошим це також не закінчиться. Мінеральні добавки, які є в складі рідини будуть приводити до виникнення корозії на важливих для роботи чіпах і мікросхемах. Результат цього процесу може бути дуже різним. Наприклад, якщо це станеться з контактом, який забезпечує процес зарядки телефону, то функція припинить свою роботу. Наслідки можуть бути помітні не відразу. Власники Айфона Х не поспішають звертатися по допомогу, так як істотних неполадок не відбувається, але вже через кілька місяців в один прекрасний день у гаджета може перестати працювати динамічних, камера або ж акумулятор. Корозія - процес, який не відбувається миттєво, для того щоб смартфон перестав працювати знадобляться дні, а то й місяці.

Етапи чистки після попадання вологи на iPhone Х в сервісному центрі.

Якщо власник пристрою в короткі терміни звернувся в сервісний центр за допомогою, то можливо Айфон Х ще вдасться повернути до нормального функціонування, а саме:

 • Відразу після попадання рідини телефон був вимкнений. Навіть при відсутності ознак це необхідно зробити;
 • Не було спроб просушити смартфон і зарядити його.

Навіть при невеликій кількості рідини телефон потрібно очистити від окислів і як можна швидше. Якщо iPhone X потрапить в руки до професійного майстру відразу після того як в нього потрапила волога, то буде здійснено:

 • Швидку розбирання пошкодженого пристрою;
 • Оцінювання стану і можливості проводити ремонт;
 • Зняття всіх комплектуючих дисплея;
 • Зачистка контактів;
 • Процес зняття окислювачів спеціальними інсургентів;
 • Чистку в професійній ванні з ультразвуком;
 • сушку;
 • Заміну несправних деталей;
 • Всі необхідні тестування на функціонування і працездатність.

З огляду на те, що процес відповідальний, процедура чистки займе від 40 хвилин до 2 годин. А іноді необхідно залишити Айфон Х і на більш тривалий час, для того щоб перевірити на працездатність всі функцій.

Чому необхідно звернутися за допомогою в ICOOLA в місті Львів?

Ремонт смартфона Айфона Х в який проникла волога - складний процес, який вимагає не тільки професійного обладнання, але і досвіду в цій справі. Виконати цю роботу в домашніх умовах практично неможливо. Особливо якщо ви не маєте такого досвіду. Якщо ви хочете зберегти працездатність свого смартфона, то звертайтеся в сервісний центр ICOOLA. У нас працюють тільки професійні фахівці, які мають досвід в даній сфері більше 5 років. Частка після попадання вологи - часта послуга, яку ми здійснюємо в сервісі, що знаходиться за адресою місто Львів вулиця Володимира Великого 12. Наша команда:

 • Проведе безкоштовну діагностику, в ході якої буде відомо, в якому стані знаходиться гаджет. Послуга доступна навіть для клієнтів, які не планують у нас здійснювати ремонт;
 • Робить практично всі види послуг під гарантію терміном до 1 року;
 • Працює без посередників, тому ми можемо запропонувати доступні ціни на всі види ремонтних послуг;
 • Візьметься за роботу відразу після надходження телефону. Вам більше не потрібно чекати, як правило, ремонт здійснюється протягом 15-30 хвилин;
 •  Працює по всій території України (приймаємо пристрою через Нову Пошту);
 • Пропонує тільки оригінальні запчастини, які завжди є в наявності.

Співробітники нашого сервісу готові взятися за будь-який тип роботи. Нас не лякають труднощі. Ми цінуємо кожного клієнта, тому постараємося зробити все що в наших силах, для того щоб ваш телефон знову зміг нормально працювати.