Чистка iPhone XS від води

Чистка iPhone XS від води
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

iPhone XS впав у воду? Якісна чистка в сервісі ICOOLA

Щодня ми використовуємо свій iPhone XS для найрізноманітніших задач, робимо селфі, спілкуємось з друзями та сидимо в соц. мережах. Це потужний пристрій, який знаходиться в списку топ-10 смартфонів світу. Він має високопродуктивний процесор, двохобєктивну камеру та хороший захист від води та пилу. Проте, ми як професіонали в техніці Apple хочемо заявити, що 100% захисту від води, на жаль, ні одна компанія ще не розробила.

Цей пристрій захищений від води на рівні IP68: де перша літера означає захист від проникнення твердих предметів (пилу), а друга – рідких (води). Компанія Apple заявляє, що гаджет може витримати під водою до 30 хвилин, на глибині 2 метра, проте офіційної гарантії на ремонт втопленого айфону не надає. То що ж робити, якщо ви ризикнули познімати відео під водою і туди проникла вода? Давайте розбиратися…

Що робити якщо втопився Айфон XS?

В першу чергу слід усвідомити настільки сильне сталося потрапляння води. Саме через потрапляння води на екрані можуть з’явитися білі засвіти. Варто уточнити, що не вода найстрашніший ворог пристрою, а солі, які залишаються після неї. З часом корозія роз’їдає контакти та пристрій перестає функціонувати. Як тільки вода потрапила в ваш смартфон одразу ж вимкніть його та хутчіш біжіть в сервісний центр, де проведуть якісну та професійну чистку від вологи. Загрозу краще попередити, аніж очікувати.

Чи є захист від води в бу iPhone XS?

Звісно такий гаджет надійно захищений від води. Ми, як компанія по ремонту айфонів робимо все, щоб пристрій був захищеним. Проклейка здійснюється якісно та зберігається герметичність смартфону. Однозначно захист від води є і в бу iPhone XS, проте вже не такий надійний, як в новому iPhone.