Діагностика iPhone 13

Діагностика iPhone 13
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
200 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Безкоштовна діагностика 13 Айфона в ICOOLA

Якщо ваш Айфон 13 став гірше працювати, з'явилися будь-які несправності або проблеми, вам терміново необхідна допомога грамотних фахівців сервісного центру ICOOLA. Досвідчені майстри проведуть точну і абсолютно безкоштовну діагностику вашого гаджета з наданням докладного звіту про всі нюанси. Після цього ви зможете вирішити, чи варто віддавати гаджет на ремонт в перевірену компанію або заберете свій смартфон назад. Перевірка пристрою надається на безкоштовній основі, а виконують її кращі майстри в своїй області, гарантуючи точне знаходження несправностей.

Як відбувається діагностика Айфона 13?

У сервісному центрі озвучують такі найпоширеніші типи поломок.

 1. Несправність внутрішніх деталей. Це може бути пошкодження динаміків, шлейфів, материнської плати, акумулятора, вібромотора і т. д.
 2. Механічні пошкодження елементів корпусу зовні. До них відносять тріщини на екрані, розбите скло, що не працюють кнопки, порушення цілісності корпусу в цілому і т. д.
 3. Знос деталей через тривалу або недбалої експлуатації.

Запорукою успішного ремонту і тривалої, безперебійної роботи Айфона 13 надалі є коректно проведена перевірка пристрою. Її довіряють фахівцям сервісного центру ICOOLA за високу кваліфікацію, досвід, а оперативність роботи. Сама діагностика спрямована на огляд телефону всередині і зовні, перевірку його окремих компонентів на предмет несправностей або інших нюансів.

Перевірка смартфона полягає в огляді наступних складових пристрою.

 1. Корпус. Спеціаліст огляне деформацію, коректність фіксації системної плати, переконатися у відсутності межслойного короткого замикання і т. Д.
 2. Дисплейний модуль Айфон 1 Pro. Його оригінальність перевіряється через фронтальну камеру, де повинен бути встановлений світлофільтр FCAM.
 3. Звукова система. Слуховий динамік перевіряють за допомогою тестового дзвінка і виміром опору.
 4. Функції гаджета. Проводиться перевірка Face ID на коректність роботи.
 5. Акселерометр. Датчик просторової орієнтації необхідний для визначення кута нахилу телефону щодо позначених виробником осей для коректної регулювання екрану. Виконується за допомогою вбудованих функцій пристрою.
 6. Гіроскоп. Це датчик для визначення повороту смартфона навколо уявної осі. Він формує швидкість переміщення телефону та застосування в іграх, особливо в додатках з доповненою реальністю. Перевіряється за допомогою спеціальних додатків.
 7. Датчик додатки. Опція дозволяє відключити дисплей під час дзвінка з метою уникнути рандомних натискань і заощадити заряд акумуляторної батареї. Перевіряють за допомогою тестового дзвінка.
 8. Датчик зовнішньої освітленості. Це датчик автояркость для коректної регулювання дисплея з урахуванням зовнішнього потоку світла. Перевіряється зміною показників яскравості і функціонування автоматичної опції.
 9. Система заряду iPhone 13. Використовується USB-тестер, що дозволяє провести первинну перевірку. Далі оглядається роз'єм зарядки, проводиться його чистка, перевіряється стан акумулятора, заміряються напруги на шлейфі і т. д.

Діагностика виконується за допомогою різних сучасних методів. Це візуальний огляд плати, заміри мультиметром, підключення до лабораторного блоку живлення і ноутбука. Під час виконання всіх цих процедур фахівець контролює стан пристрою, шукає несправності, переконується у відсутності інших проблем. Грамотні майстри виконують свою роботу відповідально і комплексно. Ви можете бути впевнені в тому, що вони точно знайдуть поломку, встановлять її першопричину і розкажуть, що потрібно зробити для усунення. Про необхідність ремонту в ICOOLA або іншому сервісі клієнт особисто приймає рішення.

Чи безкоштовна діагностика iPhone 13? 

Сервісний центр ICOOLA пропонує проведення діагностики Айфона 13 абсолютно безкоштовно. Вам потрібно просто доставити ваш смартфон будь-яким зручним способом. Його оглянуть кваліфіковані майстри своєї справи і винесуть свій вердикт щодо необхідності проведення ремонтних робіт.

Важливо! Перевірка абсолютно безкоштовна. Вам не доведеться нічого платити, навіть якщо згодом ви відмовитеся замовляти ремонт в ICOOLA. Але якщо ви довірите відновлення коректної працездатності вашого смартфона фахівцям перевіреного сервісного центру, вам точно не доведеться шкодувати про своє рішення. Айфон 13 буде працювати справно, як новий, виключаючи необхідність покупки нового гаджета.

Процес діагностики одинадцятої моделі iPhone в ICOOLA?

Сервісний центр ICOOLA приймає iPhone 13 на діагностику і ремонт в Одесі. Можлива доставка телефону за допомогою послуг Нової Пошти. Робота в ICOOLA здійснюється наступним чином.

 1. Ви приносите або відправляєте в сервісний центр неробочий Айфон 13
 2. Кваліфіковані фахівці проводять перевірку смартфона, знаходять причину несправності, розраховують приблизну вартість подальшого ремонту і озвучують всю зібрану інформацію замовнику.
 3. Клієнт приймає рішення залишати Айфон 13 на ремонт в ICOOLA або забирати його. При необхідності проводяться ремонтні роботи смартфона і надається гарантія на коректність його функціонування (її тривалість залежить від того, що саме ремонтувалося / замінювалося).
 4. У будь-якому випадку пристрій повертається власнику або відправляється за допомогою сервісу Нова Пошта (в цьому випадку попередньо надійно упаковується).

Смартфон iPhone 13 від виробника Apple - багатофункціональний і надійний телефон, що відрізняється багатокомпонентної конструкцією. Незважаючи на відмінну якість деталей і збірки, виріб, як і будь-яка інша, схильне поломок. Причиною зазвичай стає інтенсивна експлуатація, випадкові падіння, вплив вологи. Сервісний центр ICOOLA зробить швидкий і грамотний ремонт техніки після безкоштовної діагностики.