Діагностика iPhone 7 Plus

Діагностика iPhone 7 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
210 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика iPhone 7 Plus : безкоштовно і швидко

Техніка компанії Apple відрізняється високою якістю і користується заслуженою популярністю. Однак, і вона не вічна. Поломка iPhone може статися в будь-який момент з різних причин - як з вини власника, так і з-за природного зносу комплектуючих або збою в програмі.

Сервісний центр ICOOLA у Львові пропонує всім власникам айфонів, і в тому числі iPhone 7 Plus , не відкладати вирішення своїх проблем, а негайно звертатися до фахівців. Ми надаємо послуги з діагностики несправностей і ремонту таких гаджетів жителям всієї України.

Діагностика Айфона 7 Плюс

Перед тим, як приступати до ремонту будь-якого смартфона, рекомендується провести повну його діагностику, адже цілком імовірно, що крім очевидних несправностей є ще й такі, які не видно на перший погляд.

Тому порядок проведення діагностики iPhone зазвичай такий:

 1. Зовнішній огляд гаджета.
 2. Апаратний пошук несправностей, що дозволяє оцінити працездатність комплектуючих і визначити причину поломки.
 3. Складання плану ремонту з переліком запчастин, необхідних для заміни.
 4. Узгодження доцільності ремонту і його вартості з замовником.

Самостійна діагностика несправностей такої техніки не вітається, особливо - якщо виникає необхідність розбирання апарату. Недосвідчена або не дуже досвідчена людина одним незграбним рухом може завдати телефону непоправної шкоди, що в подальшому може вилитися в додаткові витрати на ремонт. Крім того, потрібні спеціальні інструменти - викруткою тут не обійтися.

Основними причинами виникнення несправностей iPhone 7 Plus є:

 • зовнішня механічна дія - падіння, удар, здавлення;
 • природній знос;
 • попадання в рідину або рідини всередину;
 • тривале перебування в занадто вологому середовищі;
 • вплив високої або низької температури;
 • забруднення;
 • збій в програмі.

Симптоми несправності iPhone 7 Plus

Найчастіше власники iPhone 7 Plus звертаються в сервіс з такими проблемами:

 1. Пошкодження скла або дисплея (LCD). Величина діагоналі цього смартфона комфортна у використанні, але це підвищує ризик пошкодження. Якщо при падінні розбилося скло - його потрібно міняти. Заміну роблять за допомогою спеціального обладнання - склейка проводиться на ОСА-плівку. Якщо ж постраждало не тільки скло, але і пропало зображення, видно плями - необхідно міняти весь дисплейний модуль.
 2. Пропав звук і / або не працює динамік. Часто причиною буває забруднення, попадання в корпус вологи або механічне пошкодження. Іноді досить чистки для того щоб динамік запрацював, іноді - потрібно міняти шлейф.
 3. Несправний сенсор. При некоректній роботі сенсора найчастіше допомагає заміна Touch -контролера.
 4. Проблеми з акумуляторною батареєю. Вони проявляються швидкою розрядкою пристрою, повільною зарядкою або відсутністю заряду зовсім, нагріванням пристрою при зарядці. Заміну може провести тільки майстер.
 5. Неможливо зателефонувати, пропадає мережа Wi-Fi , не працює Bluetooth . Можливі несправності модему зв'язку, Wi - Fi -модуля, антени.
 6. Некоректна робота камери. Це проявляється поганою якістю зображень або появою чорного екрану замість знімка.
 7. Айфон не включається. Причини можуть бути різні - згорілий процесор, відстебнутий шлейф акумулятора, коротке замикання на системній платі, що вийшла з ладу акумуляторна батарея або контролер живлення, інші.

Крім того, може знадобитися заміна корпусу, спеціальна чистка після попадання вологи, заміна кнопок або роз'ємів, перепрошивка , розблокування, і багато іншого.

Скільки коштує діагностика iPhone 7 Plus

Будь-яка несправність iPhone 7 Plus вимагає діагностики. Тільки після ряду маніпуляцій майстер може видати об'єктивну інформацію щодо потрібного ремонту. У сервісному центрі ICOOLA ви можете зробити діагностику свого девайса абсолютно безкоштовно, навіть якщо не збираєтеся робити ремонт, а просто хочете дізнатися, що трапилося з пристроєм. Можете сміливо приходити в офіс - вам ніхто не відмовить в безоплатній допомозі.

Вибравши Айкулу як сервісного центру, ви отримаєте численні переваги

Дуже важливо вибрати для ремонту свого Айфона надійну компанію. ICOOLA - сервісний центр, майстри якого мають безцінний досвід в наданні послуг такого роду. Ми займаємося обслуговуванням техніки компанії Apple більше п'яти років, і знаємо всі найдрібніші нюанси будь моделі. Наша безхмарна репутація заслужена тривалою бездоганною діяльністю. Вибравши наш центр, ви отримуєте переваги:

 1. Досвідчені фахівці центру відремонтують будь-яку несправність (яку можна відремонтувати в принципі).
 2. Ми обслужимо вас максимально швидко - майстер займеться вашим гаджетом негайно. Причому більша частина несправностей усувається протягом години, і тільки 10% займають більш тривалий час.
 3. У будь-якому випадку діагностика проводиться безкоштовно, незважаючи на те, чи скористається замовник ремонтними послугами, чи ні.
 4. При заміні комплектуючих ми використовуємо тільки якісний матеріал і запчастини.
 5. Ми не користуємося послугами посередників, тому встановлюємо справедливі доступні розцінки.
 6. На всі комплектуючі даємо гарантію 1 рік (виняток - акумуляторні батареї).
 7. В роботі застосовуємо найкраще сучасне обладнання і найкращий інструмент.
 8. Перед видачею готового пристрою замовнику проводимо трирівневу перевірку якості виконаної роботи.

Сервісний центр ICOOLA розташований за адресою: м.Львів, вулиця Коцюбинського, 25. Для тих, хто проживає в інших населених пунктах України, пропонуємо скористатися Новою Поштою. Зателефонуйте нам за телефонами, які знайдете на сайті, повідомте менеджеру основні симптоми несправності вашого Айфона, домовтеся про обслуговування.