Діагностика iPhone 7 Plus

Діагностика iPhone 7 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
220 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика iPhone 7 Plus : безкоштовно і швидко

Техніка компанії Apple відрізняється високою якістю і користується заслуженою популярністю. Однак, і вона не вічна. Поломка iPhone може статися в будь-який момент з різних причин - як з вини власника, так і з-за природного зносу комплектуючих або збою в програмі.

Сервісний центр ICOOLA у Львові пропонує всім власникам айфонів, і в тому числі iPhone 7 Plus , не відкладати вирішення своїх проблем, а негайно звертатися до фахівців. Ми надаємо послуги з діагностики несправностей і ремонту таких гаджетів жителям всієї України.

Діагностика Айфона 7 Плюс

Перед тим, як приступати до ремонту будь-якого смартфона, рекомендується провести повну його діагностику, адже цілком імовірно, що крім очевидних несправностей є ще й такі, які не видно на перший погляд.

Тому порядок проведення діагностики iPhone зазвичай такий:

 1. Зовнішній огляд гаджета.
 2. Апаратний пошук несправностей, що дозволяє оцінити працездатність комплектуючих і визначити причину поломки.
 3. Складання плану ремонту з переліком запчастин, необхідних для заміни.
 4. Узгодження доцільності ремонту і його вартості з замовником.

Самостійна діагностика несправностей такої техніки не вітається, особливо - якщо виникає необхідність розбирання апарату. Недосвідчена або не дуже досвідчена людина одним незграбним рухом може завдати телефону непоправної шкоди, що в подальшому може вилитися в додаткові витрати на ремонт. Крім того, потрібні спеціальні інструменти - викруткою тут не обійтися.

Основними причинами виникнення несправностей iPhone 7 Plus є:

 • зовнішня механічна дія - падіння, удар, здавлення;
 • природній знос;
 • попадання в рідину або рідини всередину;
 • тривале перебування в занадто вологому середовищі;
 • вплив високої або низької температури;
 • забруднення;
 • збій в програмі.

Симптоми несправності iPhone 7 Plus

Найчастіше власники iPhone 7 Plus звертаються в сервіс з такими проблемами:

 1. Пошкодження скла або дисплея (LCD). Величина діагоналі цього смартфона комфортна у використанні, але це підвищує ризик пошкодження. Якщо при падінні розбилося скло - його потрібно міняти. Заміну роблять за допомогою спеціального обладнання - склейка проводиться на ОСА-плівку. Якщо ж постраждало не тільки скло, але і пропало зображення, видно плями - необхідно міняти весь дисплейний модуль.
 2. Пропав звук і / або не працює динамік. Часто причиною буває забруднення, попадання в корпус вологи або механічне пошкодження. Іноді досить чистки для того щоб динамік запрацював, іноді - потрібно міняти шлейф.
 3. Несправний сенсор. При некоректній роботі сенсора найчастіше допомагає заміна Touch -контролера.
 4. Проблеми з акумуляторною батареєю. Вони проявляються швидкою розрядкою пристрою, повільною зарядкою або відсутністю заряду зовсім, нагріванням пристрою при зарядці. Заміну може провести тільки майстер.
 5. Неможливо зателефонувати, пропадає мережа Wi-Fi , не працює Bluetooth . Можливі несправності модему зв'язку, Wi - Fi -модуля, антени.
 6. Некоректна робота камери. Це проявляється поганою якістю зображень або появою чорного екрану замість знімка.
 7. Айфон не включається. Причини можуть бути різні - згорілий процесор, відстебнутий шлейф акумулятора, коротке замикання на системній платі, що вийшла з ладу акумуляторна батарея або контролер живлення, інші.

Крім того, може знадобитися заміна корпусу, спеціальна чистка після попадання вологи, заміна кнопок або роз'ємів, перепрошивка , розблокування, і багато іншого.

Скільки коштує діагностика iPhone 7 Plus

Будь-яка несправність iPhone 7 Plus вимагає діагностики. Тільки після ряду маніпуляцій майстер може видати об'єктивну інформацію щодо потрібного ремонту. У сервісному центрі ICOOLA ви можете зробити діагностику свого девайса абсолютно безкоштовно, навіть якщо не збираєтеся робити ремонт, а просто хочете дізнатися, що трапилося з пристроєм. Можете сміливо приходити в офіс - вам ніхто не відмовить в безоплатній допомозі.

Вибравши Айкулу як сервісного центру, ви отримаєте численні переваги

Дуже важливо вибрати для ремонту свого Айфона надійну компанію. ICOOLA - сервісний центр, майстри якого мають безцінний досвід в наданні послуг такого роду. Ми займаємося обслуговуванням техніки компанії Apple більше п'яти років, і знаємо всі найдрібніші нюанси будь моделі. Наша безхмарна репутація заслужена тривалою бездоганною діяльністю. Вибравши наш центр, ви отримуєте переваги:

 1. Досвідчені фахівці центру відремонтують будь-яку несправність (яку можна відремонтувати в принципі).
 2. Ми обслужимо вас максимально швидко - майстер займеться вашим гаджетом негайно. Причому більша частина несправностей усувається протягом години, і тільки 10% займають більш тривалий час.
 3. У будь-якому випадку діагностика проводиться безкоштовно, незважаючи на те, чи скористається замовник ремонтними послугами, чи ні.
 4. При заміні комплектуючих ми використовуємо тільки якісний матеріал і запчастини.
 5. Ми не користуємося послугами посередників, тому встановлюємо справедливі доступні розцінки.
 6. На всі комплектуючі даємо гарантію 1 рік (виняток - акумуляторні батареї).
 7. В роботі застосовуємо найкраще сучасне обладнання і найкращий інструмент.
 8. Перед видачею готового пристрою замовнику проводимо трирівневу перевірку якості виконаної роботи.

Сервісний центр ICOOLA розташований за адресою: м.Львів, вулиця Коцюбинського, 25. Для тих, хто проживає в інших населених пунктах України, пропонуємо скористатися Новою Поштою. Зателефонуйте нам за телефонами, які знайдете на сайті, повідомте менеджеру основні симптоми несправності вашого Айфона, домовтеся про обслуговування.