Діагностика iPhone 8 Plus

Діагностика iPhone 8 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
220 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика на Айфон 8+

За останні кілька років гаджети від компанії Apple зуміли зайняти лідируючі позиції на ринку. Кожен смартфон створений з про надміцних матеріалів, але навіть це не може захистити телефон від пошкоджень і поломок. Велика кількість користувачів регулярно відвідують сервісний центр з метою усунення неполадок, і перше що робиться фахівцями - проводиться діагностика на Айфон 8 + .

Діагностику проводять, тому що власникам Айфон 8 плюс НЕ завжди вдається з'ясувати, що саме сталося зі смартфоном. Так, наприклад, користувачі можуть помітити несправність однієї функції, але при більш глибокої перевірки фахівці з'ясують, що є й інші проблеми.

Майстри проводять перевірку смартфона на наявність несправностей на спеціалізованому обладнанні. Як правило, такий процес не займає більше 15 хвилин.

Що перевіряється в процесі діагностики на Айфон 8 + ?

Якісна діагностика включає в себе цілий ряд перевірок. Для того щоб повністю перевірити смартфон iPhone 8+ на працездатність необхідно провести:

 • Перевірку підключення і мережі на телефоні. Для того щоб перевірити цю функцію при вставленої сім-карті просто здійснюють дзвінок.
 • Оцінка роботи Wi - Fi підключення. Якщо смартфон знаходиться в 10 кроках від модему і на індикаторі показано хоча б два ділення, то з цією функцією все в порядку.
 • Перевірка мікрофона і динаміка. Це здійснюється шляхом дзвінка зі смартфона Айфон 8 + на інший телефон. Необхідно чітко промовляти цифри спочатку в один гаджет потім в інший. Після цього процедуру проводять повторно, але вже на гучного зв'язку. Також, можна таким чином, щоб переглянути гарнітуру.
 • Перевірка датчиків наближення. Під час дзвінка рукою закривають верхню частину гаджета. Це допоможе зрозуміти, чи включається в процесі розмови дисплей і тачскрін.
 • Працездатність камери і спалаху. Для того щоб здійснити цю перевірку роблять знімок чорної площини зі спалахом. Вже зроблено, спалах повинна виходити від центру, але ні в якому разі не від будь-якого з країв. Фронтальна камера також перевіряється. В даному випадку звертають увагу на те, чи є смуги або інші плями на готових знімках.
 • Перевірка працездатності всіх роз'ємів, в тому числі зарядки і синхронізації. Для цього гаджет підключають до комп'ютера. Якщо ПК бачить смартфон, і в останнього на індикаторі збільшився заряд хоча б на 1%, то перевірку можна вважати успішною. Роз'єми також візуально оглядають на наявність пилу і бруду.
 • Перевірка екрану Айфон 8 + . Для того щоб переконається в тому, що дисплей добре встановлений, необхідно з темним тлом на максимальній яскравості натискати на скло поруч з динаміком. При цьому всім, сильно не натискають на екран. Якщо в процесі перевірки присутні плями на дисплеї, то це знак поганий роботи або не якісної установки екрану. Крім цього iPhone 8 оглядають на наявність битих пікселів.

Як проводиться діагностика на iPhone 8 + ?

Якщо в роботі Айфона 8+ спостерігаються проблеми, то краще за все не займатися самостійним ремонтом, а звертатися в сервісний центр. Діагностика, проведена фахівцями, допоможе дізнатися, в чому саме проблема несправності, а також майстри запропонують варіанти вирішення і можливого ремонту гаджета.

Аналіз стану телефону може проводитися відразу двома способами:

 • Візуальний огляд. Фахівці оглядають пристрій і з'ясовують, чи необхідний ремонт або заміна роз'ємів зарядки, корпусу, камери, дисплея і так далі. Даний метод допомагає з точністю визначити головні механічні пошкодження і запропонувати клієнту варіанти вирішення.
 • Огляд за допомогою обладнання. Вимагає розбирання і тестування окремих компонентів Айфона 8+ . Від фахівця потрібно уважність і акуратність. Даний процес вимагає розбору дисплея телефону. Будь-яке невірний рух може привести до серйозної поломки, наприклад, пошкодити шлейф або інший важливий компонент.

За допомогою діагностики на Айфон 8+ є можливість швидко відшукати проблему і вчасно вжити заходів щодо її усунення. Іноді саме цей процес допомагає повернути гаджет до нормального режиму роботи.

Чи можливо виконати діагностику на Айфон 8 + самостійно?

Якщо головна проблема смартфона - це механічні пошкодження, то відповідно кожен власник візуально може оглянути свій гаджет. Рекомендується зробити наступне:

 • Необхідно оглянути Айфон 8 + на наявність подряпин і тріщин. Всі панелі телефону повинні щільно прилягати одне до одного. Якщо на гаджеті існують мінімальні пошкодження, то навіть це може стати причиною несправностей.
 • Потрібно перевірити на працездатність всіх можливих клавіш. Вони не повинні бовтатися або залипати.
 • Айфон 8 + підключають до зарядного пристрою і перевіряють працездатність. Тут нічого не повинно бовтатися і відходити.
 • Для перевірки основної та фронтальної камери можна записати відеоролик або зробити кілька знімків.
 • Необхідно здійснити синхронізацію з ПК. Будь-які перерви або збої в даному процесі можуть свідчити про заводський брак.
 • Екран можна оглянути на наявність битих пікселів при максимальному висвітленні телефону.

Власник Айфона 8+ може провести тільки візуальний огляд. А майстер сервісного центру проведе перевірки не тільки візуально, але і за допомогою спеціального інструменту та апаратури.

У домашніх умовах не під силу буде провести глибокий аналіз внутрішніх комплектуючих телефону. Тому, якщо в роботі iPhone 8+ вас виникає багато проблем, найкраще звернутися за допомогою до професіоналів.

Діагностика на Айфон 8+ в сервісному центрі ICOOLA в місті Львів

Якщо ви купуєте смартфон від компанії Apple , то повинні розуміти, що і обслуговування даної техніки повинно відповідати її вартості. Більш того, якщо ви хочете тривалий період користуватися своїм телефоном, то не займайтеся самостійним ремонтом довірте цю справу в руки фахівців.

Наш сервісний центр знаходиться в місті Львів по вулиці Володимира Великого 12, пропонує кожному клієнту абсолютно безкоштовну діагностику, навіть якщо ви не збираєтеся робити ремонт свого смартфона у нас.

У нас працюють тільки професійні майстри, досвід яких становить понад 5 років. Крім цього наш сервіс має все необхідне обладнання для того щоб проводити діагностику не тільки візуально. Ми повністю оцінюємо роботу телефону і пропонуємо клієнтові всі можливі рішення проблеми.

ICOOLA працює без посередників і, тому ми можемо запропонувати доступні ціни на всі види послуг, більш того ми пропонуємо:

 • Швидкий і якісний ремонт від професіоналів (займає в середньому від 15 до 30 хвилин).
 • Тільки оригінальні запчастини, які є завжди у нас в наявності.
 • Швидку і безкоштовну діагностику (до 15 хвилин).
 • Роботу по всій території України (приймаємо техніку в ремонт через Нову Пошту).

Наші фахівці готові виконати ремонти різної складності. Ми готові братися навіть за самі важкі випадки. Тому , не займайтеся самостійною діагностикою і ремонтом, а звертайтеся за допомогою до наших фахівців.