Діагностика iPhone 8 Plus

Діагностика iPhone 8 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
210 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика на Айфон 8+

За останні кілька років гаджети від компанії Apple зуміли зайняти лідируючі позиції на ринку. Кожен смартфон створений з про надміцних матеріалів, але навіть це не може захистити телефон від пошкоджень і поломок. Велика кількість користувачів регулярно відвідують сервісний центр з метою усунення неполадок, і перше що робиться фахівцями - проводиться діагностика на Айфон 8 + .

Діагностику проводять, тому що власникам Айфон 8 плюс НЕ завжди вдається з'ясувати, що саме сталося зі смартфоном. Так, наприклад, користувачі можуть помітити несправність однієї функції, але при більш глибокої перевірки фахівці з'ясують, що є й інші проблеми.

Майстри проводять перевірку смартфона на наявність несправностей на спеціалізованому обладнанні. Як правило, такий процес не займає більше 15 хвилин.

Що перевіряється в процесі діагностики на Айфон 8 + ?

Якісна діагностика включає в себе цілий ряд перевірок. Для того щоб повністю перевірити смартфон iPhone 8+ на працездатність необхідно провести:

 • Перевірку підключення і мережі на телефоні. Для того щоб перевірити цю функцію при вставленої сім-карті просто здійснюють дзвінок.
 • Оцінка роботи Wi - Fi підключення. Якщо смартфон знаходиться в 10 кроках від модему і на індикаторі показано хоча б два ділення, то з цією функцією все в порядку.
 • Перевірка мікрофона і динаміка. Це здійснюється шляхом дзвінка зі смартфона Айфон 8 + на інший телефон. Необхідно чітко промовляти цифри спочатку в один гаджет потім в інший. Після цього процедуру проводять повторно, але вже на гучного зв'язку. Також, можна таким чином, щоб переглянути гарнітуру.
 • Перевірка датчиків наближення. Під час дзвінка рукою закривають верхню частину гаджета. Це допоможе зрозуміти, чи включається в процесі розмови дисплей і тачскрін.
 • Працездатність камери і спалаху. Для того щоб здійснити цю перевірку роблять знімок чорної площини зі спалахом. Вже зроблено, спалах повинна виходити від центру, але ні в якому разі не від будь-якого з країв. Фронтальна камера також перевіряється. В даному випадку звертають увагу на те, чи є смуги або інші плями на готових знімках.
 • Перевірка працездатності всіх роз'ємів, в тому числі зарядки і синхронізації. Для цього гаджет підключають до комп'ютера. Якщо ПК бачить смартфон, і в останнього на індикаторі збільшився заряд хоча б на 1%, то перевірку можна вважати успішною. Роз'єми також візуально оглядають на наявність пилу і бруду.
 • Перевірка екрану Айфон 8 + . Для того щоб переконається в тому, що дисплей добре встановлений, необхідно з темним тлом на максимальній яскравості натискати на скло поруч з динаміком. При цьому всім, сильно не натискають на екран. Якщо в процесі перевірки присутні плями на дисплеї, то це знак поганий роботи або не якісної установки екрану. Крім цього iPhone 8 оглядають на наявність битих пікселів.

Як проводиться діагностика на iPhone 8 + ?

Якщо в роботі Айфона 8+ спостерігаються проблеми, то краще за все не займатися самостійним ремонтом, а звертатися в сервісний центр. Діагностика, проведена фахівцями, допоможе дізнатися, в чому саме проблема несправності, а також майстри запропонують варіанти вирішення і можливого ремонту гаджета.

Аналіз стану телефону може проводитися відразу двома способами:

 • Візуальний огляд. Фахівці оглядають пристрій і з'ясовують, чи необхідний ремонт або заміна роз'ємів зарядки, корпусу, камери, дисплея і так далі. Даний метод допомагає з точністю визначити головні механічні пошкодження і запропонувати клієнту варіанти вирішення.
 • Огляд за допомогою обладнання. Вимагає розбирання і тестування окремих компонентів Айфона 8+ . Від фахівця потрібно уважність і акуратність. Даний процес вимагає розбору дисплея телефону. Будь-яке невірний рух може привести до серйозної поломки, наприклад, пошкодити шлейф або інший важливий компонент.

За допомогою діагностики на Айфон 8+ є можливість швидко відшукати проблему і вчасно вжити заходів щодо її усунення. Іноді саме цей процес допомагає повернути гаджет до нормального режиму роботи.

Чи можливо виконати діагностику на Айфон 8 + самостійно?

Якщо головна проблема смартфона - це механічні пошкодження, то відповідно кожен власник візуально може оглянути свій гаджет. Рекомендується зробити наступне:

 • Необхідно оглянути Айфон 8 + на наявність подряпин і тріщин. Всі панелі телефону повинні щільно прилягати одне до одного. Якщо на гаджеті існують мінімальні пошкодження, то навіть це може стати причиною несправностей.
 • Потрібно перевірити на працездатність всіх можливих клавіш. Вони не повинні бовтатися або залипати.
 • Айфон 8 + підключають до зарядного пристрою і перевіряють працездатність. Тут нічого не повинно бовтатися і відходити.
 • Для перевірки основної та фронтальної камери можна записати відеоролик або зробити кілька знімків.
 • Необхідно здійснити синхронізацію з ПК. Будь-які перерви або збої в даному процесі можуть свідчити про заводський брак.
 • Екран можна оглянути на наявність битих пікселів при максимальному висвітленні телефону.

Власник Айфона 8+ може провести тільки візуальний огляд. А майстер сервісного центру проведе перевірки не тільки візуально, але і за допомогою спеціального інструменту та апаратури.

У домашніх умовах не під силу буде провести глибокий аналіз внутрішніх комплектуючих телефону. Тому, якщо в роботі iPhone 8+ вас виникає багато проблем, найкраще звернутися за допомогою до професіоналів.

Діагностика на Айфон 8+ в сервісному центрі ICOOLA в місті Львів

Якщо ви купуєте смартфон від компанії Apple , то повинні розуміти, що і обслуговування даної техніки повинно відповідати її вартості. Більш того, якщо ви хочете тривалий період користуватися своїм телефоном, то не займайтеся самостійним ремонтом довірте цю справу в руки фахівців.

Наш сервісний центр знаходиться в місті Львів по вулиці Коцюбинського 25, пропонує кожному клієнту абсолютно безкоштовну діагностику, навіть якщо ви не збираєтеся робити ремонт свого смартфона у нас.

У нас працюють тільки професійні майстри, досвід яких становить понад 5 років. Крім цього наш сервіс має все необхідне обладнання для того щоб проводити діагностику не тільки візуально. Ми повністю оцінюємо роботу телефону і пропонуємо клієнтові всі можливі рішення проблеми.

ICOOLA працює без посередників і, тому ми можемо запропонувати доступні ціни на всі види послуг, більш того ми пропонуємо:

 • Швидкий і якісний ремонт від професіоналів (займає в середньому від 15 до 30 хвилин).
 • Тільки оригінальні запчастини, які є завжди у нас в наявності.
 • Швидку і безкоштовну діагностику (до 15 хвилин).
 • Роботу по всій території України (приймаємо техніку в ремонт через Нову Пошту).

Наші фахівці готові виконати ремонти різної складності. Ми готові братися навіть за самі важкі випадки. Тому , не займайтеся самостійною діагностикою і ремонтом, а звертайтеся за допомогою до наших фахівців.