Діагностика iPhone 8

Діагностика iPhone 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
210 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика iPhone 8: навіщо вона потрібна і як проводиться.

Телефони популярного американського бренду Apple давно стали для нас іконою якості і стилю. Однак навіть користувачам техніки знаменитого американського бренду рано чи пізно доводиться відвідати сервісний центр і вдатися до допомоги професіоналів. Саме тому діагностика і ремонт iPhone зараз користуються величезним попитом.

Навіщо потрібна діагностика iPhone 8?

Навіть якщо ви не впевнені в поломці, але помітили що ваш гаджет став «барахлити», краще вчасно провести діагностику. Особливо якщо проблема неочевидна і її складно визначити візуально. Діагностика є найпершим і основним етапом будь-якого ремонту. Часто користувач iPhone може місяцями не помічати поломку, наприклад неробочий зовнішній мікрофон, так як просто їм не користується. Ще частіше трапляється, що фахівець під час діагностики виявляє ще ряд неполадок, крім тієї, про яку повідомив сам клієнт. Майстри компанії Icoola проведуть для вас абсолютно безкоштовну діагностику вашого iPhone 8, і допоможуть вам визначити, що ж саме викликало проблеми в роботі вашого смартфона.

Етапи діагностики iPhone 8?

Процес діагностики iPhone 8 умовно ділиться на два етапи. На першому етапі фахівець проводить загальний огляд телефону. Перевіряє, чи працюють кнопки, роз'єми, чи немає проблем під час включення і виключення пристрою. Другий етап служить для перевірки апаратної частини. Тут вже потрібно перевірити детально функціональність кожної деталі вашого гаджета. На цьому етапі фахівець за допомогою спеціального пристрою перевіряє також рівень напруги, що надходить до окремих елементів пристрою. Системна плата, шлейф камери і динаміка, і інші деталі конструкції - все це вимагає ретельного аналізу. Перший етап є більш простим і його користувачі часто намагаються провести самостійно, всупереч застереженням фахівців. Другий же крок абсолютно точно є прерогативою сервісних центрів, так як для його виконання потрібна спеціальна апаратура і серйозна технічна підготовка.

Що потрібно перевірити при огляді iPhone 8?

При загальному огляді iPhone 8 важливо перевірити всі можливі функції і параметри роботи вашого пристрою, нічого при цьому не випустивши з уваги:

 • Перевірка кнопок і функції вібрації.
  На цьому етапі перевіряють в першу чергу роботу таких кнопок, як Home і Power. А також включення і виключення режиму вібрації (беззвучний режим) і кнопки, що регулюють гучність. Всі ці кнопки повинні чітко і без затримок реагувати відповідно до свого призначення.
 • Перевірка гарнітури, мікрофонів і динаміків. Це можна зробити просто зателефонувавши на свій номер з іншого телефону, і перевіривши якість звуку і чутність. Таким чином можна відкинути ймовірність поломки внутрішнього мікрофона або динаміка. А якщо при включенні гучного зв'язку теж не виникає проблем зі звуком або луни, то зовнішній мікрофон і динамік теж в повному порядку. Цю ж перевірку можна провести і з підключеною гарнітурою.
 • Перевірка роботи датчика наближення.
  Таку перевірку так само можна здійснити за допомогою дзвінка. Закривши рукою верхню частину екрану, потрібно перевірити відключитися чи дисплей на вашому iPhone 8. Ця функція дуже важлива, так як з її допомогою ви не будете під час дзвінка щокою включати гучний зв'язок, або натискати інші кнопки.
 • Наявність мобільної мережі.
  Це найпростіший для перевірки пункт. Тут всього лише потрібно зробити вихідний дзвінок з вашого смартфона і, якщо все в порядку, викреслити цей пункт зі списку можливих поломок.
 • Перевірка Wi-Fi.
  Про проблему з цим показником може свідчити слабкий сигнал Wi-Fi на вашому пристрої (1-2 позначки), навіть якщо при цьому ви стоїте досить близько до
  роутера.
 • Перевірка екрану (дисплея).
  Перевірка якості дисплея проводитися за допомогою натискання на нього поряд з динаміком або з кнопкою Home. Екран при цьому повинен бути включений. Якщо від таких дій на дисплеї з'являються плями - він або поганої якості, або ж просто був неправильно встановлений. Також поломку дисплея можна визначити за наявністю битих пікселів, які виглядають на включеному екрані як маленькі кольорові точки.
 • Перевірка функцій камери і спалаху.
  Щоб перевірити ці параметри, майстер зазвичай фотографує зі спалахом будь-яку темну поверхню. Якщо на фото спалах поширюється чітко від центру до країв, а не засвічує якийсь один кут, то з цим компонентом проблем немає. Так само при огляді побачити проблему з камерою допомагає перевірка фокуса. При знімку з близької відстані (4-5 см) камера вашого iPhone 8 повинна фокусуватися сама, без вашої допомоги. На фотографіях не повинно з'являтися смуг і плям. Те ж стосується і роботи фронтальної камери.
 • Перевірка роз'єму для зарядки.
  Головними завданнями цього роз'єму є не тільки безпосередньо зарядка, але і підключення вашого девайса до iTunes. Підключаючи телефон до комп'ютера за допомогою кабелю USB можна почути характерний звук, який підтвердить працездатність роз'єму. При підключенні ваш iPhone відразу ж повинен почати процес зарядки. Не зайвим буде також перевірити, чи не потрапив в роз'єм сміття або пил, які можуть перешкодити при підключенні.

Як проходить діагностика iPhone 8 в Icoola?

Діагностика - це обов'язкова процедура, яку ми завжди виконуємо в першу чергу при отриманні пристрою в роботу. Послуга ця є безкоштовною, навіть якщо після діагностики ви вирішите не ремонтувати ваш гаджет у нас. Як тільки ви приносите ваш смартфон і віддаєте на піклування майстрам з Icoola - можете
більше не переживати про його подальшу долю:

 • ми тут же беремося за діагностику і здійснюємо первинну перевірку прямо при вас;
 • проводимо поглиблену і якісну апаратну діагностику iPhone за допомогою спеціального обладнання;
 • визначаємо суть проблеми, озвучуємо вам ціну ремонту і терміни виконання робіт;
 • після вашої згоди, проводимо необхідні процедури (заміна запчастин, перепрошивка, або інші роботи)
 • віддаємо ваш улюблений гаджет в ідеальному стані

Компанія Icoola по праву вважається кращим сервісом для ремонту iPhone у Львові. Звертаючись до нас ви отримуєте не тільки безкоштовну діагностику, а й відмінний сервіс, а так само супровід фахівця на всіх етапах обслуговування. Приходьте і перевірте самі!