Діагностика iPhone SE

Діагностика iPhone SE
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
120 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика iPhone SE: безкоштовно і терміново

Айфон СЄ вельми популярний телефон. В сервісний центр він потрапляє не часто. Це не найновіша модель, проте вона дуже популярна.

Її головні відмінності - надійність. Перше, що кидається в очі, дивлячись на РЄ, про діагональ екрану - 4,7 дюйма. Нові моделі мають більш широкий формат. Але зі збільшенням діагоналі, зменшується зручність користування. Такий телефон незручно тримати в руці під час розмови, набирати цифри тощо.

Як і на інших айфонів, тут використовуються надійні комплектуючі і встановлена ​​якісна операційна система. Істотних недоліків немає. Компактний розмір телефону зменшує ймовірність вислизання його з руки.

Але навіть такий надійний телефон як iPhone SE іноді ламається. Якщо ви помітили несправність, не намагайтеся її усунути самостійно, така техніка, як iPhone, не терпить дилетантів.

Діагностика - вельми складний процес. Найчастіше відремонтувати несправність простіше, ніж її знайти. Для знаходження проблеми обладнання та спеціальних пристосувань потрібно більше, ніж для заміни вийшов з ладу модуля.

Дізнатися причину поломки iPhone SE можна в ICOOLA

Щоб почати ремонт, треба дізнатися причину поломки. Процес встановлення несправності називається діагностика. Сервісний центр ICOOLA допоможе точно встановити проблему.

У нас є необхідна для ремонту обладнання і інструменти. У сервісному центрі працюють досвідчені майстри, кожен з них займається ремонтом продукції Аррle не один рік.

Діагностика займає не більше 15 хвилин. Більшість несправностей усуваються протягом півгодини. При сервісному центрі є необхідний склад запчастин. Це означає, що нам вдасться усунути поломки тут же при вас.

Чому не працює Айфон: безкоштовна діагностика

Ваш Айфон погано працює? Не включається камера? Співрозмовники вас не чують? Запала кнопка? Що робити? Негайно звертайтеся в сервісний центр. Наші майстри швидко знайдуть причину поломки.

Процес виявлення поломок називається діагностикою. На цьому етапі ремонту не дає бажаного результату, вона лише виявляється. До речі, в сервісному центрі Айкула діагностика повністю безкоштовна.

Справжній фахівець точно зможе назвати терміни ремонту смартфона і вартість заміни вузла тільки після діагностики.

Не слід недооцінювати цю процедуру. Від правильно проведеної діагностики залежить успішність ремонту. Адже перш ніж ремонтувати, треба зрозуміти, що зламалося. Неправильне виявлення причини несправність не усуне, а тільки призведе до втрати часу і грошей.

Діагностику ніхто вже давно не проводить «на око». Для цього використовується спеціальне обладнання і програмне забезпечення.

Не намагайтеся знайти причину несправності самостійно, ви лише збільшите проблему.

Від діагностики залежить успішність ремонту. Звичайно, клієнт може на словах описати проблему. Але він може не розуміти суть несправності або одна проблема може мати абсолютно різні причини.

Сервісний центр Айкула пропонує не тільки швидку діагностику, а й якісний ремонт з річною гарантією. У нас є всі необхідні запчастини.

Скільки коштує діагностика Айфона в разі відмови від ремонту?

Процедуру діагностики можна розділити на два етапи. На першому перевіряються кнопки, роз'єми, гнізда. Проходить візуальний огляд. На другому етапі діагностика поводиться більш поглиблено. Перевіряється кожна деталь, кожна плата. Особлива увага приділяється роботі:

  • антени Wi-Fi;
  • модулю мобільного інтернету;
  • роботі елементів живлення;
  • камерам;
  • дисплею.

Ретельна діагностика займає до півгодини. Як тільки несправність знайдена, ми повідомляємо клієнта. Вказуємо поломку, вартість і терміни робіт щодо її виправлення.

Як приклад - заміна дисплея займе до півгодини.

Заміна шлейфів і динаміків завершимо за 40 хвилин.

Заміна корпусу і роз'єму для сімкарти займе хвилин п'ятдесят.

На зміну антенного блоку, мікросхем, може піти кілька годин.

Найскладніші операції пов'язані з відновленням телефону після ударів, падіння в воду. Перевіряється кожен елемент телефону. Робота займе не менше 3-х годин. Ці несправності потребують найбільших витрат часу, адже страждає практично кожен модуль.

Після ремонту ще раз перевіряється працездатність телефону. Клієнтам надається гарантія в один рік на заміну всіх запчастин (крім акумуляторної батареї).

Якісний сервіс ICOOLA - тільки у нас безкоштовна діагностика!

Ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами. На всі деталі (крім акумуляторної батареї), даємо 1 рік гарантії.

У нас є необхідний запас комплектуючих, вам не доведеться чекати підвезення.

Ціни в ICOOLA справедливі. Працюємо без накруток, прихованих комісій та ін.

У ICOOLA звертаються не тільки жителі Львова. Адже якісну діагностику iPhone SE можуть зробити далеко не в кожному сервісному центрі. Щоб передати в ремонт смартфон з іншого міста, здзвонитеся з менеджером сервісного центру, опишіть поломку. Надішліть телефон через найближче відділення «Нової Пошти». Вкажіть номер накладної. На наступний день ми отримаємо телефон, зробимо ремонт і в цей же день відішлемо його вам назад.

Якщо виникли проблеми з вашим iPhone SE, завжди можете замовити консультацію у наших інженерів. Знайдемо і усунемо будь-яку несправність.