Діагностика iPhone XR

Діагностика iPhone XR
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
220 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Діагностика iPhone XR в сервісному центрі Айкула

Рано чи пізно, у кожного власника iPhone настає дуже неприємний момент – його смартфон починає глючити або взагалі не включається. В такому випадку, вам необхідно звертатися в сервісний центр по ремонту Apple, в якому проведуть діагностику айфона XR і вам 100% скажуть, що сталося з вашим улюбленцем.

Як відбувається діагностика смартфона XR в нашому сервісному центрі?

У більшості випадків, коли необхідна діагностика iPhone XR, ми можемо сказати буквально через кілька хвилин, що за проблема з вашим пристроєм і скільки коштує ремонт. Але іноді бувають занадто серйозні проблеми, при яких потрібна глибока перевірка кожного елемента окремо. Наприклад, у вас глючить Айфон Ікс Ер, це може бути пов'язано з наступним:

  • Глюки в програмному забезпеченні;
  • У вас встановлений неякісний дисплей;
  • Ємність Вашого акумулятора впала до неприпустимого мінімуму;
  • Завелися віруси (і таке буває);
  • Всередину гаджета потрапила вода;
  • І ще безліч причин.

В такому випадку ми протестуємо iPhone через комп'ютер, розберемо гаджет і дізнаємося в чому причина некоректної роботи телефону.

Скільки коштує діагностика телефону в сервісному центрі ICOOLA?

Прийшовши до нас в сервісний центр, ви дуже здивуєтеся тому, скільки коштує діагностика телефону, тому що у нас вона абсолютно безкоштовна. Але, якщо ваш пристрій потребує розбору і тривалого вивчення і наш фахівець провів за ним половину дня, а ви в підсумку відмовилися від ремонту, то на жаль, в якості вибачень – Вам доведеться заплатити (або купити шоколадку).

Чи потрібно час від часу робити діагностику iPhone XR?

Краще попередити проблему заздалегідь, ніж чекати, коли вона трапитися. Якщо ви побачили, що ваш пристрій сильно перегрівається, або при низькому заряді акумулятора вимикається, значить прийшов час віднести його на діагностику.

Крім цього, ми радимо час від часу проводити чистку iPhone XR від пилу або вологи. З часом будь-який пристрій засмічується і можуть виникнути проблеми з:

  • Голосовим динаміком;
  • Розмовним динаміком;
  • Входом Lightning.

До речі, ціна за чистку iPhone XR обговорюється з кожним клієнтом особисто і є дуже низькою, так як ми впевнені, що кожен, хто прийшов до нас просто почистити свій пристрій, з часом повернеться ще: або за покупкою нового, або за якісним ремонтом.

Діагностика iPhone XR через комп'ютер?

Відзначимо, що для більш ретельної перевірки вашого пристрою на якусь поломку, ми використовуємо спеціальне ПЗ на комп'ютері. Саме там можна побачити стан вашого Айфона ХР і точно дізнатися, що не так з материнською платою або іншими електронними компонентами. Наші фахівці точно знають, що робити і прекрасно розуміють всю структуру роботи гаджета.