Діагностика iPhone XS

Діагностика iPhone XS
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
210 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Економія час за рахунок якісної діагностики iPhone XS

Користуючись смартфоном постійно з часом привикаєш до нього настільки сильно що можеш замітити найменші зміни в його роботі та продуктивності. Коли регулярно замічаючи збої в роботі чи виключення та самовільні дії, для економії власних коштів потрібно розібратись що саме спричиняє дане явище. Тому є діагностика смартфону, яка визначає точну причину неполадки. Тим самим економить кошти затрачені на ремонт в подальшому та час на усунення недоліку. ICOOLA проводить діагностику безкоштовно для кожного і надає найкращу пропозицію по ремонту техніки з використанням оригінальних запчастин. Звісно що гарантіє на даний вид робіт надається терміном на 1 рік.