Перепрошивка iPhone 6

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
190 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Перепрошивка Айфона 6: особливості та ціна

Будь-який багатофункціональний електронний пристрій потребує надійну операційну систему, швидких засобів настройки та управління виконуваними завданнями. З цією метою створюються базові програми-оболонки, їх встановлюють на смартфони та інші девайси, вони дозволяють систематизувати роботу, як вбудованих функцій смартфона, так і розроблених сторонніх додатків.

Навіщо потрібна перепрошивка iPhone 6

iPhone 6, презентований в 2014 році, отримав оболонку iOS 8.0. Після регулярних оновлень до 2020 року гаджет функціонує вже на версії 12. У процесі експлуатації виникають апаратні і програмні збої, що вносять дисбаланс в систему і призводять до часткової або повної відмови в роботі. Відзначимо, що окрім ремонту ви можете також купить айфон 6 бу в нашому магазині.

Терміни прошивка і перепрошивка часто використовуються в колі професіоналів, що займаються ремонтом і відновленням мобільних гаджетів. Найчастіше користувачі, оновлюють версію програмної оболонки і не підозрюють, що ця дія і є системна прошивка телефону. Вона здійснюється виробником: досить погодитися з вхідним повідомленням про оновлення версії софта, і прошивка автоматично встановлюється на телефон. Найчастіше, з різних причин, телефон блокується, і відновити його роботу можна лише, повністю перевстановивши оболонку. Сервісний центр ICOOLA пропонує оперативно і недорого відновити стабільну роботу вашого смартфона.

Перевстановлення iOS вирішує практично будь-які проблеми, пов'язані з телефоном. По суті, здійснюється повне скидання даних до стану виходу з заводського конвеєра. Найчастіше така необхідність виникає, якщо користувач:

 • не може згадати пароль до свого iPhone 7 Plus бу;
 • зазнає труднощів в момент завантаження або перезавантаження девайса;
 • не може включити пристрій;
 • інші «глюки».

Виробник болісно сприймає придбання неліцензованих для Айфона додатків, які, на думку користувачів, їм вкрай необхідні. Іноді і ці дії призводять до повного блокування трубки, зняти яку можна, лише перепрошивши Айфон 6.

Скільки коштує прошивка Айфона 6 в ICOOLA

Щоб «оживити» Айфон 6, знадобиться спеціальна програма. Для цього використовується Jailbreak (буквально «втеча з в'язниці»). Вона дозволяє проводити всі необхідні маніпуляції в обхід блокування без тривалого очікування відповіді на запит. Дана послуга надається і в ICOOLA, фахівці якої досконало володіють навичками і знаннями щодо її здійснення. Цей софт дозволяє встановити додатки, доступ до яких через магазини Еппл був недоступний, а, як відомо, іншим шляхом поставити потрібну програму в iPhone практично нереально.

Вартість проведення операції перепрошивки Айфона 6 в ICOOLA фіксована, і вказана на картці товару.

Чому виникають збої в роботі ПО

Основною помилкою користувачів, що викликає системні помилки в роботі Айфона 6, є нехтування рекомендаціями виробника про регулярне і своєчасне оновлення софта. На цьому грунті виникають конфлікти програмних версій, які можуть порушити роботу всієї системи девайса. У зв'язку з цим необхідно дотримуватися двох правил:

 • Здійснювати резервне копіювання важливої ​​персональної інформації.
 • Перед тим як почати роботу з гаджетом, переконайтеся в тому, що проведено оновлення усіх використовуваних в процесі ресурсів.

Безліч проблем переслідує користувачів, якщо телефон спочатку був неправильно розлочений. Найчастіше екран смартфона видає коди помилок 53, 1015. Якщо на екрані відображається цифра 53 - в ваших руках аж ніяк не електронний гаджет, а скоріше купа проблем, в якій можуть бути присутніми:

 1. Перерване завантаження iTunes;
 2. проблеми зі шлейфами;
 3. віруси.

1015 - лідер серед помилок, і, так би мовити, індикатор слідів «самодіяльності»: спроби зміни стандартних налаштувань, установки застарілих версій ОС iOS, завантаження через неактуальні версії iTunes. Такий же код висвітиться при роботі з пробними бета-версіями софта, що не підтримують затребувані користувачем функції. Відзначимо, що прошивка виправляє більшість проблем в різних моделях, навіть в iphone 7 rose gold.

Помилка 1015 дозволяє ОС цілком коректно розташуватися в iPhone, але апарат перестає включатися або зависає, ігноруючи команди. У таких випадках необхідно скористатися відносно безпечним методом відновлення, запустивши Jailbreak. Але проблема в тому, що в таких випадках ніхто не дасть стовідсоткової гарантії відновлення функціоналу або відсутності будь-яких інших проблем.

Існує досить багато причин, за якими можуть виникати системні збої в роботі iPhone 6. Але Apple всіляко сприяє їх усуненню, випускаючи оновлені виправлені версії, проводячи політику активної техпідтримки власників яблучних гаджетів і повну, беззастережну заміну апаратів при виявленні заводського браку. І якщо їх зусилля будуть підтримані користувачами, смартфон стане вашим безвідмовним і ефективним помічником.

Які переваги ви отримаєте, вибравши наш сервіс Apple

Ми вже згадували про те, що досвідчені, відповідальні фахівці ICOOLA досконало володіють теорією і практикою перепрошивки смартфонів, вироблених концерном Apple. Але це далеко не єдиний позитивний момент у співпраці з нашим сервісом. До інших плюсів комфортного і взаємовигідного співробітництва можна віднести:

 • оперативну діагностику стану девайса - безкоштовно, навіть в разі відмови від подальших послуг;
 • якісна перепрошивка iPhone 6 і інших моделей бренду Львів Ябко;
 • наявність необхідних коштів для здійснення робіт з відновлення працездатності смартфона на програмному рівні;
 • доступна вартість сервісу;
 • інформаційна та консультативна допомога менеджерів.

Жителі Львова можуть звернутися безпосередньо в офіс нашого сервісу по вул. Коцюбинського 25, а клієнти з інших регіонів України мають можливість переслати телефон за допомогою експедиційно-транспортної компанії Нова Пошта.