Перепрошивка iPhone SE

Перепрошивка iPhone SE
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
160 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Перепрошивка iPhone SE за 15 хвилин у Львові

Айфон СЄ - один з найнадійніших смартфонів від Apple. Ми його цінуємо за бездоганну роботу. Тут дуже хороші комплектуючі та надійне програмне забезпечення. Незважаючи на це, системні помилки іноді трапляються і тут. При підвисань, мимовільних вимкненнях, допоможе перепрошивка.

iPhone SE: як відбувається перепрошивка?

Для фахівців процедура нічого складного не представляє, але для неспеціаліста може представляти складність. Зайдіть на офіційний сайт Apple, скачайте програму iTunes на ноутбук.

Телефон через USB-кабель підключається до ноутбука. Наступний крок - вимикаємо телефон. Коли телефон вимкнений, довгим натисканням активуємо кнопку HOME. Утримуючи клавішу приєднуємо йде від ноутбука кабель.

Після того як на екрані смартфона ми побачимо значок iTunes, клавішу HOME можна відпустити.

Далі, вся увага на ноутбук. Тут повинна відкритися програма iTunes. Якщо цього не відбулося автоматично, запускаємо її вручну.

З'явиться віконце, в якому буде запропоновано відновити або оновити Айфон. Вибираємо Відновити. Після чого почнеться оновлення програмного забезпечення. При цьому всі дані зберегти не вдасться.

Приймаємо ліцензійну угоду, все, процес завантаження нового програмного забезпечення пішов. Хід завантаження можна контролювати у вікні програми.

Після завантаження процес відновлення піде без вашої участі. Коли вона завершиться, телефон увімкнеться.

Все так гладко тільки в теорії, на практиці відновлення йде трохи складніше.

Зникнуть всі дані, які були на телефоні. Якщо ви забули пароль до iCloud, доступ не відновиться.

В процесі відновлення бувають помилки. Що рекомендується робити? Компанія пропонує кілька варіантів дії.

1. Встановити останні оновлення на ноутбуці.

2. Змінити USB-кабель і USB-порт.

3. Перепрошить Айфон на іншому комп'ютері.

Навіщо прошивати iPhone SE?

Перепрошивка - це кардинальний спосіб вирішити будь-які проблеми, пов'язані з програмними збоями телефону. Якщо перезавантаження, скидання до заводських налаштувань не допомогли, залишається тільки цей спосіб.

Ви отримаєте Айфон в такому стані, в якому він був в перший день після покупки. У ньому не залишиться ніякої інформації, яку ви вносили.

Щоб перепрошити телефон, потрібно не так вже й багато: ноутбук, USB-кабель і безкоштовне програмне забезпечення.

Телефон можна і потрібно перепрошивати при багатьох неполадки. Згодом, в системі накопичуються збої, що впливають на якість роботи програмного забезпечення. Наприклад, телефон став глючити, періодично виключаеться, мимовільно проводить перезавантаження. Перепрошивка вирішить всі ці проблеми.

При цьому, пропаде вся інформація. Рекомендуємо все важливі документи і файли зберегти на зовнішніх джерелах і не використовувати цей спосіб без крайньої потреби.

Часто телефон перепрошивати в тому випадку, коли забули захисний пароль. Якщо втрачений пароль від iCloud, це не допоможе. Все одно доведеться його пароль. Для цього знадобиться оригінальна коробка від смартфона, а також касовий чек.

Ціна на перепрошивання пристрої Apple SE?

Перепрошивка Apple SE - одна з найдешевших послуг. Тут не потрібні дорогі запчастини, не потрібно втрачати час на розбирання, перепайку телефону. Все що потрібно, це безкоштовне програмне забезпечення, ноутбук і USB-кабель. Майстер поставить телефону на перепрошивання, а через 15 хвилин переконається в тому, що процедура завершилася успішно.

Так як ніякі запчастини не використовуються, то і витрати мінімальні. Перепрошивка обійдеться вам в символічну суму. Так що якщо у вас проблеми з програмним забезпеченням, не витрачайте час дарма, несіть телефон в сервісний центр.

Вигоди, які ви отримаєте, вибравши сервіс ICOOLA

Перепрошивка - це лише одна з послуг, яка чекає вас в сервісному центрі. Ми здійснюємо повний ремонт девайсів компанії Apple. Повний ремонт модельного ряду.

Айфон - це наша спеціалізація. Ми знаємо про них все. У нас працюють фахівці, стаж яких перевищує 5 років.

У роботі використовуються тільки оригінальні запчастини. Це дозволяє нам впевнено гарантувати 1 рік на заміну кожного вузла. Єдиний виняток - акумуляторні батареї.

Діагностика абсолютно безкоштовна, навіть в тому випадку, якщо клієнт відмовляється від ремонту. Чесні ціни і високу якість виконаної роботи утримує наших замовників.

Діагностика та ремонт проводяться на сучасному обладнанні, яке дозволяє точно виявити несправність.

До нас звертаються не тільки жителі Львова, а й інших міст, адже хороші сервісні центри, де можна відремонтувати Айфон, є далеко не скрізь. За допомогою поштового оператора «Нова Пошта», це не складе труднощів. Созвонившись з сервісним центром, описавши суть поломки, отримавши попередню консультацію, йдете до найближчого відділення «Нової Пошти».

Відправивши посилку і повідомивши її код, ви чекаєте відкликання. На наступний день бандероль у нас. Майстер проводить діагностику, повідомляє про виявлені несправності і вартості ремонту. В цей же день несправності усуваються, і телефон їде до вас додому. На наступний день ви забираєте його у відділенні «Нової Пошти».

Якщо залишилися питання, ви завжди можете уточнити, ми працюємо відкрито. Завжди раді вам, дорогі друзі. Ми робимо все, щоб ваш Айфон пропрацював як можна довше.