Заміна аудіокодека iPhone 6 Plus

Заміна аудіокодека iPhone 6 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

На Айфоні 6 Плюс пропав звук. Заміна аудіокодека в ICOOLA

Айфон 6 Плюс - є на сьогодні одним з найнадійніших і якісніших телефонів, в принципі, як і всі інші бу iPhone. Але, на жаль, навіть найкраща техніка іноді ламається. Всі ці нюанси легко вирішити, якщо вчасно звернутися за допомогою в сервісний центр ICOOLA. Якщо ви помітили, що на вашому iPhone 6 Plus відсутній або поганий звук при прослуховуванні аудіозаписів і розмові, то терміново віддайте ваш гаджет в ремонт. Наші високопрофесійні фахівці швидко виявлять причину поломки і, якщо необхідно, зроблять заміну аудіокодека.

Як виправити проблему зі звуком в Айфоні 6 Плюс ?

Якщо при розмові ви не чуєте співрозмовника, і не чути музику, швидше за все, виникла поломка аудіокодека гаджета. Дана частина телефону являє собою тендітну мікросхему, яка може прийти в несправність через сильне падіння або удар.

Виправити проблему самостійно дуже складно. Необхідно точно розбиратися в будові телефону і мати спеціальне обладнання для проведення ремонту айфона дешево. Можна занести пил і бруд всередину Айфона, і зовсім погіршити стан пристрою.

Щоб виправити проблему зі звуком в iPhone 6 Plus, необхідно:

 • провести якісний огляд девайса;
 • потрібно розібрати телефон, щоб дістати аудіокодек;
 • перевірити мікросхему на предмет несправності;
 • полагодити старий або встановити новий аудіокодек;
 • правильно зібрати гаджет.

Як бачимо, процеси не складні, але виконувати їх повинен тільки досвідчений майстер. Найчастіше потрібна повна заміна старої мікросхеми нової. В такому випадку фахівець встановлює іншу оригінальну деталь, і ваш телефон знову працює без перебоїв.

Яка вартість ремонту аудіокодека?

Вартість ремонту в першу чергу залежить від складності процесів. Майстер проводить діагностику Айфона і погоджує з клієнтом необхідний обсяг робіт. У різних майстерень вам можуть назвати різні суми. Приватні майстри можуть брати менше грошей за ремонт, але при цьому використовувати не оригінальні запчастини і не давати гарантії.

В ціну входить зазвичай вартість запчастини, яку необхідно замінити. Якщо вона оригінальна, то і вартість буде вище, ніж при використанні дешевої і підробленої деталі. Тільки сервісний центр, що спеціалізується на ремонті пристроїв Apple, може зробити все швидко, правильно і з гарантією якості, саме таким є Айкула.

Ремонт звуку Айфон 6 Плюс в ICOOLA

Якщо у вашому Айфоні 6 Плюс з'явилися звукові проблеми, або зовсім пропав звук з динаміків або в навушниках, то звертайтеся в наш сервісний центр за допомогою. Ми проведемо безкоштовну діагностику вашого гаджета, і швидко встановимо причини несправності. Відзначимо, що ми також займаємося продажем iPhone, у нас ви можете купить айфон 11 Про Макс бу за найнижчою ціною у Львові.

Переваги вибору нашого сервісу:

 • комплексний підхід у вирішенні проблем;
 • швидке виконання поставлених завдань;
 • вигідні і доступні ціни;
 • безкоштовна діагностика, навіть якщо клієнт відмовиться від ремонту;
 • великий досвід роботи і високий професіоналізм майстрів;
 • використання тільки оригінальних запчастин високої якості;
 • гарантія на заміну деталі і виконання послуг;
 • узгодження з клієнтом всіх нюансів ремонтних робіт.

Наш сервісний центр ICOOLA знаходиться у Львові, але ми працюємо по всій Україні. Ви можете передати телефон через службу доставки «Нова пошта». Після проведення всіх необхідних робіт ми оперативно повернемо вам його назад.

Ми виконуємо навіть найскладніші ремонтні роботи, всі наші майстри мають великий практичний досвід і добре розбираються в нюансах роботи айфонів. Ми проведемо якісну і швидку заміну аудіокодека на iPhone 6 Plus за вигідною ціною. Звісно, сьогодні є потужніші смартфони, такі як iphone 11 бу, проте старий добрий 6 плюс досі виконує всі потрібні функції.

Чи швидка заміна аудіокодека в сервісі Icoola ?

Роботи по заміні аудіокодека в айфоні 6 Plus у нашого професійного майстра займуть по часу менш як годину. Якщо ви відправляєте телефон нам «Новою поштою», то наші співробітники оперативно забирають його, і відразу приступають до діагностики. Потім оперативно відправляють Айфон назад. Всього кілька днів, і ви знову зможете користуватися вашим улюбленим гаджетом.

У Айкулі - сервіс на вищому рівні, ви отримуєте якісні послуги за доступною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію і виконуємо всі ремонтні роботи з особливим ретельним і відповідальним підходом. Не втрачайте часу, замовте якісний ремонт Apple iPhone!