Заміна аудіокодека iPhone 6s Plus

Заміна аудіокодека iPhone 6s Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Яку функцію виконує аудіокодек у iPhone 6s Plus?

Аудіокодек у Айфоні, відповідає за весь звук, що проходить через смартфон. Даний чіп, розшифровує цифровий сигнал і виводить його в навушники або поліграфічний динамік, коли Ви слухаєте музику. Коли Ви говорите по телефону, він навпаки зашифровує аналоговий сигнал в цифровий, який буде відправлений співрозмовнику.

Коли у вас проблеми і ви не чуєте співрозмовника або він не чує вас, користувач може подумати, що проблема у мікрофоні або динаміку. Звичайно, що проблема може бути і у них, проте часто проблема саме в аудіоконтролері. Відзначимо, що дуже часто ця проблема виникає у власників iphone 7 rose gold. Проблема коли ви не чуєте співрозмовника не єдина, яка може свідчити про проблему з аудіо контролером, ще можуть бути такі ознаки:

 1. Поганий звук в навушниках або пропав повністю;
 2. Будь-які звуки сильно спотворюються;
 3. Не відтворюються музичні файли;
 4. Під час запису відеороликів або звуку звукова доріжка зіпсована або відсутня;
 5. Кнопки гучності не регулюють.

Хоча контролер розташований на материнській платі, котра добре захищена все ж бувають випадки, коли і на ній елементи можна пошкодити. Найпоширеніші причини через, які аудіокодек потребує заміни:

 • Попадання всередину вологи, яка спричинила коротке замикання або корозію, бруду або пилу;
 • Механічне пошкодження (падіння, удар по телефону). У разі механічного пошкодження, у чіпа могли пошкодитися тільки контакти, тут можна обійтися ремонтом аудіокодека і припаяти його до материнської плати, заново;
 • Замикання доріжок материнської плати;
 • Бракована запчастина.

Який сервісний центр по ремонту Айфонів обрати для ремонту аудіокодека iPhone 6s Plus у Львові?

Процедура заміни не складна, якщо у вас професійне обладнання для діагностики та ремонту, саме тому вам потрібно звернутись у сервісний центр ICOOLA. Адже у нас крім відповідного обладнання працюють професійні майстри з великим досвідом у ремонті телефонів. Вони діагностують проблему, випаяють пошкоджений чіп та на його місце впаяють новий оригінальний, вся ця процедура вимагає уваги та акуратності майстра і повірте, вони виконають це на найвищому рівні. Ремонт у нас відбувається по таких етапах:

 • Діагностика пошкодженого пристрою;
 • Ремонт аудіокодека Айфон 6с Плюс;
 • Тестування відбувається у 3 етапи на повну роботоздатність пристрою після ремонту.

Звернувшись до нас ви отримуєте безкоштовну діагностику (після подальшого ремонту) та безкоштовну гарантію на виконану роботу.