Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 6s Plus у Львові: професійно по низькій ціні

Смартфони з зображенням яблука на звороті є найбільш впізнаваною і бажаною технікою для мільйонів користувачів по всьому світу. Порівняно висока вартість комплектуючих виправдовується їх якістю і мінімальним ризиком виробничого браку, а також довгою безперебійною роботою. Однак рано чи пізно більшість власників техніки Apple змушена звернутися в сервісний центр з приводу поломок гаджетів, адже будь-який пристрій зношується в процесі використання. Це відбувається швидше при порушенні правил експлуатації гаджетів. Якою б не була поломка, в сервісному центрі ICOOLA ви зможете отримати кваліфіковану допомогу, ми виконаємо ремонт iPhone 6s Plus дешево по доступній ціні.

Скільки коштує ремонт Айфона 6s Plus у Львові?

Точну відповідь на це питання можна отримати тільки після проведення діагностики пошкодженого смартфона. Після ретельної оцінки всіх поломок, майстер озвучить вартість ремонтних робіт Айфона 6s Плюс у Львові. Звісно, ви можете побачити наявні ціни у відповідних карточках ремонту. Варто уточнити, що зазвичай ремонт старого гаджета обходиться значно дешевше, ніж покупка нового пристрою. У рідкісних випадках при значних пошкодженнях відновити телефон неможливо або занадто витратно, тому це невигідно.

Щоб дізнатися приблизну ціну ремонту, зателефонуйте в наш сервісний центр і опишіть виниклі у вас проблеми з айфоном. Майстер зможе приблизно зрозуміти, що саме вийшло з ладу, і назве приблизну суму витрат.

Як швидко ремонтується iPhone 6s Plus?

Головне правило нашої роботи - висока якість надання послуг і максимально швидке виконання замовлення. Ми розуміємо, що довгий час обходитися без смартфона при сучасному темпі життя неможливо, тому наші майстри роблять все, щоб ви якомога швидше отримали улюблений гаджет в справному стані. Терміни виконання ремонту Айфона 6s Плюс будуть залежати від:

 1. наявності всіх необхідних комплектуючих на складі;
 2. при необхідності їх доставки під замовлення - терміну відправки деталей продавцем;
 3. складності безпосередньо роботи;
 4. можливого виявлення додаткових поломок в ході ремонту.
   

В середньому ремонт цього смартфона триватиме 15-30 хвилин. 

Чому необхідно ремонтувати iPhone 6s Plus саме в Айкулі?

Перебуваючи на ринку надання послуг з ремонту техніки Apple у Львові не перший рік, ми вигідно відрізняємося від інших сервісних центрів:

 • Якість роботи - перш за все;
 • Прийом техніки з поломками будь-якої складності, адже досвід майстрів дозволяє проводити ремонт навіть безнадійних гаджетів;
 • Чесні і лояльні ціни;
 • Оперативне виконання заявки;
   

Звернувшись до нас, будьте впевнені, що час і гроші будуть витрачені не даремно. Улюблений девайс прослужить вам довгий час, після ремонту.

Які найчастіші поломки трапляються в Айфоні 6c Плюс?

У наш сервісний центр досить часто звертаються люди, у яких вийшов з ладу смартфон. Ми склали рейтинг найбільш типових неполадок Айфона 6 s Plus:

 • Заміна батареї. Цей процес закономірний, його навіть не можна назвати поломкою повною мірою. Кожен акумулятор має свій ресурс, у iPhone 6 він становить 2-3 роки. Першими ознаками того, що пора нести смартфон до фахівця з ремонту, є мінімальна тривалість роботи телефону після зарядки. Ви все частіше і частіше підключаєте Айфон до зарядки? Гаджет сильно перегрівається - це сигнали, які говорять про те, що працездатність пристрою знаходиться на межі;
 • Заміна дисплея. Після падінь або інших механічних пошкоджень найчастіше страждає екран - це найбільш вразлива частина. Тріщини і відколи псують зовнішній вигляд гаджета, а іноді впливають на роботу. Якщо смартфон перестає працювати належним чином, доведеться замінити дисплейний модуль;
 • Ремонт передньої або задньої камери. Хоча звернення не настільки популярне, але заслуговує на увагу, адже якісні знімки і відео - одна з численних заслуг «яблучної» техніки, і не хочеться позбавляти себе задоволення робити якісні фото;
 • Заміна кнопок. Досить частий вид ремонту, позаяк, щоденно ми використовуємо їх декілька сот раз;
 • Пайка мікросхеми. Вона необхідна при механічних пошкодженнях техніки, попаданні води, пилу чи бруду всередину. В такому разі певні елементи можуть перегоріти.
   

Звичайно, ви можете зіткнутися і з іншого поломкою. Просто відправте гаджет на діагностику і наш інженер оцінить серйозність поломки.

Ремонт iPhone 6s Plus у Львові: чи вигідно ремонтувати?

Хоча iPhone 6 s Плюс уже давно перестав бути флагманом техніки Apple, його популярність на ринку не втрачає позицій. Безумовно, ремонт Айфона 6s Плюс - це вигідно. Людині не завжди важлива найновіша модель смартфона, багато хто цінує звичний, зручний і улюблений телефон, і не бажають змінювати його довгі роки. Тим більше, що проблеми з поставками деталей для цієї моделі немає. Для ремонту будь-якої складності можна підібрати всі комплектуючі і подарувати старому гаджету друге життя, не розлучаючись з ним ще кілька років. І наш сервісний центр у Львові, по вулиці Володимира Великого 12, допоможе у вирішенні даного завдання.

Ремонт iPhone 6s Plus: ціна
1 000 грн
1 400 грн
1 000 грн