Заміна кнопки включення iPhone 11 Pro

Заміна кнопки включення iPhone 11 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 200 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт та відновлення кнопки включення на iPhone 11 Pro

Дуже часту буває що механічна частина навіть дорогого гаджета може підвести  і давати програмні збої. Кнопка Power (знаходиться в правій частині корпусу) відповідає за велику кількість функцій, без яких не обійтись. Тому якщо ви помітили, що кнопка Power почала хитатися, залипати, здійснювати помилкове скидання або не спрацьовувати на натискання, то краще відразу ж звернутися до спеціалізованого сервісного центру Icoola. Вашому пристрою проведуть безплатну діагностику  та швидко усунуть причину несправності. Все, що потрібно зробити- це зв'язатися з нашим менеджером по телефону або залишити електронну заявку на послугу на нашому сайті, або відвідати наш сервісний центр, який знаходиться у місті Львів вул. Коцюбинсього 25, також ви можете відіслати свій девайс скориставшись послугами Нової Пошти.