Заміна кнопки включення iPhone 11 Pro

Заміна кнопки включення iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 200 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт та відновлення кнопки включення на iPhone 11 Pro

Дуже часту буває що механічна частина навіть дорогого гаджета може підвести  і давати програмні збої. Кнопка Power (знаходиться в правій частині корпусу) відповідає за велику кількість функцій, без яких не обійтись. Тому якщо ви помітили, що кнопка Power почала хитатися, залипати, здійснювати помилкове скидання або не спрацьовувати на натискання, то краще відразу ж звернутися до спеціалізованого сервісного центру Icoola. Вашому пристрою проведуть безплатну діагностику  та швидко усунуть причину несправності. Все, що потрібно зробити- це зв'язатися з нашим менеджером по телефону або залишити електронну заявку на послугу на нашому сайті, або відвідати наш сервісний центр, який знаходиться у місті Львів вул. Коцюбинсього 25, також ви можете відіслати свій девайс скориставшись послугами Нової Пошти.