Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 11 Pro

Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 11 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 11 Pro 

Taptic Engine - модуль, який відповідає за тактильний відгук в iPhone 11 Про, в наших реаліях без якої не обійтись. Якщо на вашому пристрої  перестав працювати вібромотор, то звернувшись до фахівців сервісного центру ICOOLA, ви отримаєте чудову можливість повернути втрачену функцію та гарантію на виконану роботу. Наша компанія працює на ринку більше 5 років. Наші фахівці мають великий досвід роботи з технікою Apple і регулярно освоюють нові знання відповідно до сучасних тенденцій. Принести телефон на ремонт можна в наш офіс, який знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Володимира Великого 12. Крім того, ми працюємо по всій Україні, приймаючи замовлення з доставкою Новою Поштою.