Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 8 Plus

Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 8 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Вібро-дзвінок на iPhone 8+. Чому може зламатися вібромотор Айфона 8 Plus?

Техніка компанії Apple відмінно поєднує в собі високу продуктивність і мультимедійні можливості зі стабільною роботою. Однак навіть iPhone іноді може ламатися. Якщо дає збій вібромотор, то в режимі «Без звуку» використання смартфона стає неповноцінним.

Як відбувається заміна вібромотора iPhone 8 Плюс?

Щоб провести заміну вібромотора на iPhone 8+, майстер розбирає смартфон і проводить діагностику. Якщо необхідність зміни підтверджується, фахівець встановлює нову деталь. Далі гаджет збирається і повертається власнику. Процедура заміни вібромотора займає не більше півгодини, завдяки наявності деталей від виробника на складі.

Скільки коштує ремонт вібромотора?

Завдяки тому, що компанія співпрацює з постачальниками запчастин для iPhone, ми пропонуємо лояльні ціни і не накручуємо величезні відсотки поверх реальної вартості деталей і ремонту, на відміну від конкурентів. Саме тому, ремонт вібромотора на iPhone 8+ у нас - вигідне рішення. Чому слід звертатися саме до нас? У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які точно знають, як правильно проводити ремонт техніки. Серйозний підхід до роботи, професіоналізм і бажання якісно вирішити проблему кожного клієнта - запорука успіху нашої фірми. В ремонті використовуються оригінальні запчастини, а безкоштовна діагностика пристроїв тільки доповнює весь перелік наших достоїнств. Ми працюємо на якість, тому нам довіряють!