Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 8 Plus

Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 8 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Вібро-дзвінок на iPhone 8+. Чому може зламатися вібромотор Айфона 8 Plus?

Техніка компанії Apple відмінно поєднує в собі високу продуктивність і мультимедійні можливості зі стабільною роботою. Однак навіть iPhone іноді може ламатися. Якщо дає збій вібромотор, то в режимі «Без звуку» використання смартфона стає неповноцінним.

Як відбувається заміна вібромотора iPhone 8 Плюс?

Щоб провести заміну вібромотора на iPhone 8+, майстер розбирає смартфон і проводить діагностику. Якщо необхідність зміни підтверджується, фахівець встановлює нову деталь. Далі гаджет збирається і повертається власнику. Процедура заміни вібромотора займає не більше півгодини, завдяки наявності деталей від виробника на складі.

Скільки коштує ремонт вібромотора?

Завдяки тому, що компанія співпрацює з постачальниками запчастин для iPhone, ми пропонуємо лояльні ціни і не накручуємо величезні відсотки поверх реальної вартості деталей і ремонту, на відміну від конкурентів. Саме тому, ремонт вібромотора на iPhone 8+ у нас - вигідне рішення. Чому слід звертатися саме до нас? У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які точно знають, як правильно проводити ремонт техніки. Серйозний підхід до роботи, професіоналізм і бажання якісно вирішити проблему кожного клієнта - запорука успіху нашої фірми. В ремонті використовуються оригінальні запчастини, а безкоштовна діагностика пристроїв тільки доповнює весь перелік наших достоїнств. Ми працюємо на якість, тому нам довіряють!