Відновлення | Заміна батареї iPhone 6

Відновлення | Заміна батареї iPhone 6
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
710 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Все про заміну батареї в iPhone 6

Акумуляторна батарея це невід’ємна частина смартфону, за допомогою даного компоненту пристрій забезпечується живленням. Як правило, хоча би раз в рік потрібно робити заміну акумулятора iPhone 6. Бо батарея має певний ресурс роботи, після певної кількості циклів використання, її потрібно замінити на нову. В бу iPhone 6 встановлена батарея з місткістю 1810 mAh.

Як визначити, що потрібно замінити батарею в iPhone 6:

 • Пристрій перезапускається, не заряджається, швидко розряджається, повільно працює;
 • Нестандартно нагрівається;
 • Нестандартно падають проценти заряду батареї;
 • По центру екрану з’явилась біла пляма.

Причини які призводять до несправності батареї в iPhone 6:

 • Перепади температури (в більшості виникають взимку);
 • Довгий період, в якому знаходиться батарея повністю розряджена;
 • Використання не оригінальних зарядних пристроїв;
 • Використання не оригінальних кабелів;
 • Використання Айфону бу під час зарядження батареї.

Що робити, якщо у вашому iPhone 6 батарея працює не належним чином ?

Прийти або відправити гаджет у наш сервіс. Наші спеціалісти проведуть діагностику та максимально швидко вирішать вашу проблему в айфоні 6 з батареєю. Батареї на жаль не підлягають ремонту тому їх потрібно замінювати на нові. Це достатньо швидкий ремонт який наші майстри можуть виконати за досить короткий проміжок часу. Спеціалісти нашого сервісу після діагностування повинні зняти екран з даного пристрою. Після цього відклеюється клейка стрічка яка щільно фіксує батарею до корпусу. Непрацюючу батарею відправляємо на утилізацію. Після чого наші спеціалісти встановлюють нову батарею, яку фіксують на клейку стрічку у корпус. Встановлюють екран та перевіряють роботу батареї, після перевірки на вимірювальних пристроях щільно закривають екран в корпус та знову діагностують. Після чого відправляють до спеціалістів контролю якості ремонту. Після цього гаджет відправляється до щасливого клієнта.

Як забезпечити тривалу та правильну роботу батареї:

 1. Потрібно заряджати батарею в iPhone 6 лише оригінальними кабелями та пристроями (слідкувати, щоб кабель був непошкоджений, не брудний що часто буває коли заряджається смартфон в машині);
 2. При можливості купувати та використовувати оригінальні Power Bank (копії можуть робити шкоду батареї через можливі стрибки напруги);
 3. При можливості не залишати гаджет на довгий період розрядженим;
 4. Не залишати iPhone у вологих місцях (такий як ванна кімната, поблизу вікна та ін.. , в середині телефону з’являється конденсат який завдає шкоди телефону з внутрішньої частини );
 5. Перепади температури завдають шкоди батареї (після прогулянки по морозу не поспішайте ставити гаджет на зарядку, нехай трішки нагріється в кімнаті);
 6. Слідкуйте за чистотою роз’єму для заряду (під час використання даний роз’єм забивається брудом з кишень та інших місць).

Варто уточнити, що ціна на заміну акумулятора в iPhone 6 від компанії Айкула – 400 гривень.