Заміна акумулятора iPhone 7 Plus

Заміна акумулятора iPhone 7 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора 7 плюс

Акумулятор iPhone 7 Plus є дуже важливою деталею, справна робота якої визначає якість роботи і комфорт використання вашого гаджету. В даному описі ми надамо вам всю необхідну та важливу інформацію, яка в свою чергу допоможе зрозуміти, як слід вчинити при різних сценаріях поломок батареї.

Які бувають типи АКБ

Виділяють наступні види акумуляторних батарей:

 • Нікель-металгідридні. Застаріла модель, практично вже не використовується. Хоча їх досі дуже багато на ринку і вони досить дешеві;
 • Літій-іонні. Дані батареї для телефонів найбільш поширені, незважаючи на те, що коштують дорожче попередніх. Завдяки ряду переваг, таких як компактні розміри, невелика маса і висока щільність заряду;
 • Літій-полімерні. Нові технології для елементів живлення. Тонкі, компактні літій-полімерні батареї дозволяють зменшувати розміри пристроїв або робити їх більш потужними, за рахунок звільненого корисного простору всередині корпусу. Ціна також приваблива та доступна.

Повернемось до нашого iPhone 7 Plus. Який акумулятор встановлено на цій моделі?

В даному гаджеті використовується літій-іонна батарея на 2900 мАг. Хороший за своїми сукупними характеристиками акумулятор, який розрахований на 500~ повних циклів зарядки при нормальних умовах експлуатації

Заміна акумулятора в iPhone 7 Plus є одною з найчастіше виконуваних робіт. По своїй суті даний процес можна описати в декілька ключових етапів на які професійний майстер витратить до 30хв часу:

 • Перший етап – знімаємо дисплей телефону для доступу до акб;
 • Другий етап – від’єднуємо шлейфи і демонтуємо елементи для простору роботи з акб;
 • Третій етап – знімаємо несправну батарею і проводимо її заміну на нову;
 • Четвертий етап – збираємо в зворотному порядку. Під’єднуємо шлейфи, монтуємо елементи, встановлюємо дисплей з проклеюванням для збереження захисту від пилу і вологи

Найчастішими проблемами акумуляторної батареї, з якими стикаються власники iPhone 7 Plus є:

 • Проблеми після падіння (навіть іноді на перший погляд незначного). Власник з даним випадком може побачити «швидке» розрядження пристрою;
 • Фізичне старіння і витрачений регламентований запас заряду батареї. Просто свій ресурс акб вже відслужила;
 • Якщо телефон був в контакті з вологою. Є велика ймовірність того, що батарея пошкоджена; 
 • Використання неправильного зарядного пристрою також значно скорочує термін експлуатації.

Все має свій термін експлуатації або ламається, та це не проблема адже ви завжди можете зремонтувати свій пристрій в ICOOLA. Ми з високою оперативністю виправимо будь-які несправності. Досягти швидкісного ремонту нам допомагає колектив спеціалістів, які мають величезний досвід роботи і давно працюють з технікою Apple.