Заміна акумулятора iPhone 7 Plus

Заміна акумулятора iPhone 7 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора 7 плюс

Акумулятор iPhone 7 Plus є дуже важливою деталею, справна робота якої визначає якість роботи і комфорт використання вашого гаджету. В даному описі ми надамо вам всю необхідну та важливу інформацію, яка в свою чергу допоможе зрозуміти, як слід вчинити при різних сценаріях поломок батареї.

Які бувають типи АКБ

Виділяють наступні види акумуляторних батарей:

 • Нікель-металгідридні. Застаріла модель, практично вже не використовується. Хоча їх досі дуже багато на ринку і вони досить дешеві;
 • Літій-іонні. Дані батареї для телефонів найбільш поширені, незважаючи на те, що коштують дорожче попередніх. Завдяки ряду переваг, таких як компактні розміри, невелика маса і висока щільність заряду;
 • Літій-полімерні. Нові технології для елементів живлення. Тонкі, компактні літій-полімерні батареї дозволяють зменшувати розміри пристроїв або робити їх більш потужними, за рахунок звільненого корисного простору всередині корпусу. Ціна також приваблива та доступна.

Повернемось до нашого iPhone 7 Plus. Який акумулятор встановлено на цій моделі?

В даному гаджеті використовується літій-іонна батарея на 2900 мАг. Хороший за своїми сукупними характеристиками акумулятор, який розрахований на 500~ повних циклів зарядки при нормальних умовах експлуатації

Заміна акумулятора в iPhone 7 Plus є одною з найчастіше виконуваних робіт. По своїй суті даний процес можна описати в декілька ключових етапів на які професійний майстер витратить до 30хв часу:

 • Перший етап – знімаємо дисплей телефону для доступу до акб;
 • Другий етап – від’єднуємо шлейфи і демонтуємо елементи для простору роботи з акб;
 • Третій етап – знімаємо несправну батарею і проводимо її заміну на нову;
 • Четвертий етап – збираємо в зворотному порядку. Під’єднуємо шлейфи, монтуємо елементи, встановлюємо дисплей з проклеюванням для збереження захисту від пилу і вологи

Найчастішими проблемами акумуляторної батареї, з якими стикаються власники iPhone 7 Plus є:

 • Проблеми після падіння (навіть іноді на перший погляд незначного). Власник з даним випадком може побачити «швидке» розрядження пристрою;
 • Фізичне старіння і витрачений регламентований запас заряду батареї. Просто свій ресурс акб вже відслужила;
 • Якщо телефон був в контакті з вологою. Є велика ймовірність того, що батарея пошкоджена; 
 • Використання неправильного зарядного пристрою також значно скорочує термін експлуатації.

Все має свій термін експлуатації або ламається, та це не проблема адже ви завжди можете зремонтувати свій пристрій в ICOOLA. Ми з високою оперативністю виправимо будь-які несправності. Досягти швидкісного ремонту нам допомагає колектив спеціалістів, які мають величезний досвід роботи і давно працюють з технікою Apple.